SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamienność ćwiczeń

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1865

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 195 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4952
Pytanie które zapomniałem zadać w moim ostatnim poście - czy trenując systemem całe ciało/2x w tygodniu można (i czy opłaca się) zmieniać ćwiczenia, np: 1 trening - wyciskanie na poziomej, wiosłowanie sztangą itd. -> 2 trening - wyciskanie w skosie, podciąganie na drążku? Czy w przypadku klaty stosować np superserie wyciskanie na poziomej/rozpiętki skos?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
hmmm... ciekawe pytanko, moze inni sie nie zgodza ale ja bym cwiczen nie zmienial, czyli robil takie same a te inne cwiczenia uwzglednil dopiero przy zmianie planu
pozdrowka

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego lukas to by wtedy była dezoriętacja mięśni
dosyć dobra technika podnosi intensywność ale moim skromnym zdaniem wykonując HIT'a np.dwa razy w tygodniu proponowałbym np. na jednym treningu stosować ciężkie podstawowe ćwiczenia
1 - martwy ciąg - wyciskanie na płaskiej - wiosłowanie w opadzie - wyciskanie na skosie itd.
a na drugim w tym samym układzie mięśniowym lecz z ćwiczeniami lżejszymi , rozciągającymi
2 - przenoszenie sztangielki za głowę - rozpiętki na płaskiej - wiosłowanie sztangielką w oparciu o ławkę - wyciskanie sztangielek w skosie ( lub rozpiętki w skosie )

spróbuj takiej zmiany , przy okazji rużnicujesz również obciążenie treningowe organizmu

szacuneczek dla wszystkich co przy klawiszach ... LOGAN
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jakie osiagniecia po hit?????

Następny temat

Plan HIT

WHEY premium