SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamienniki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3604

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

17

Waga / wzrost

174/76

Staż treningowy

pół roku sztuki walki

Stosowane już wcześniej suplementy

nic

Stosowane wcześniej spalacze

nic

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

nic
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
Witam polecono mi w temacie : https://www.sfd.pl/Sztuki_walki_odżywki-t861226.html

te oto odżywki
https://sklep.sfd.pl/SFD_SFD_PURE_BETA_ALANINE-opis27443.html
https://sklep.sfd.pl/Vitalmax_Creatin_Monohydrate-opis223.html

i mam pytanie czy jest możliwość wzięcia tego samego tylko w tabletkach??? (kreatyna,bcaa,ba) ewentualnie białko o ile da rade prosiłbym kogoś też zeby mi napisał dawkowanie ile przed treningiem czego i po treningu z gory bede wdzieczny :)

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kreatyna, betaalanina do buzi i popić wodą, bcaa można rozrobić w wodzie lub wsypać proch do buzi i popić, białko z wodą lub z mlekiem, choć jakby się uprzeć to i mozna wsypać do buzi i popić, odpowiedz na twoje kolejne pytanie którego jeszcze nie zadałeś a mozliwe że będziesz chciał to w jakiej ilości rozrabiac to wszystko, rozrabiaj w takiej ilości jakiej Ci pasuje.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1654 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 28743
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
jak najbardziej mozesz wziac to samo tylko w kapsach ale mało ekonomiczne to bedzie wyjscie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
wlasnie chcialbym i bedzie mi o wiele wygodniej... a te w proszku to trzeba mieszac tylko z wodą czy czymś innym?? Takashi to bcaa to 120kap. za 40zl? jak mam 10 brac to na 3 tygodnie treningu mi starczy ;o to drogo nie myslalem ze az tak..... waszym zdaniem jak lepiej kapsulki czy w proszku?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
bo ja chce brac kreatyne bcaa bialko i ba czy może cos zmienic w tym zestawieniu?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
bierz proch, kapsy beda duzo drozsze niestety,
zestaw jak najbardziej ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 702 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 109370
Proch wychodzi zawsze ekonomiczniej, weź proch
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
okej ;)) to jeszcze was pomecze to poprosze linki do prochu kreatyna bcaa ba i białko i dawkowanie dzieki i sorki za te marudzenie

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
ba, bcaa , krete mozesz brac smiało od SFD, białko w sumie tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1024 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7990
a te linki co wczesniej wyslalem?

Pomogłem? Daj SOG'A! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402365
beda ok
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

olimp termo speed extreme dawkowanie

Następny temat

Boostery azotowe, pobudzacze przed zawodami piłki ręcznej

WHEY premium