SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana posiłku

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Wiek :17
Płeć : mężczyzna
Waga :78,6
Wzrost : 181
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 13%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności :4x fbw / cardio 450 kcal
Odżywianie : nie mam problemu z jedzeniem
Cel : redukcja
Ograniczenia żywieniowe : nie mam problemu z jedzeniem
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : ttak
Stosowane wcześniej diety : zbilansowana

Siemanko jestem prawie na końcu redukcji zostały mi z 2 tygodnie, mam pytanie moglibyście mi pomóc z zamianą w posiłku 4 zamiast kaszy jaglanej coś z 20/30 g węgli i 20 g białka ?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
To nie powinien być problem. Jak nie zaczniesz próbować, to nigdy nie będziesz miał umiejętności. To tak samo, jakbyś stwierdził, że nie trenujesz, bo nie umiesz.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie czaje. chcesz zamienic caly 4 posilek zeby mial 20,30 ww i 20b czy tylko kasze jaglana na cos co ma 20,30ww i 20b?

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
tylko kasze jaglana i chce aby posiłek miał 400 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
nie ma produktu ktory zawieralby 20-30g wegli i jednoczesnie 20g bialka, ja takiego nie znam

edit: nie mozesz skomponowac tego posilku po prostu na nowo?


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2017-07-23 15:24:58

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Mógłbym a masz może jakieś propozycje, chciałbym żeby w ostatnim był twaróg - tylko co do niego można by dodać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ale czemu twarog musi byc? czybys sie naczytal o kazeinie i nocnym katabolizmie?

edit: ja czasami robie sobie taka papke: twarog, platki np owsiane, jaglane, czy inne, wiorki koko, troche siemienia, jakies orzechy, cynamon, do tego troche mleka i wszystko mieszasz i zajadasz np z chlebkiem na zakwasie


Zmieniony przez - stojeden w dniu 2017-07-23 15:54:16

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
To też ale ogólnie pokupowałem tego dużo to trzeba zjeść :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no to dla Twojej informacji nie masz sie czym przejmowac w kontekscie tego katabolizmu i twarog na noc to nie jest jedyna opcja to jak go juz kupiles w wiekszych ilosciach to poddalem Ci wyzej propozycje, albo zrob sobie omlety z jakim tam skladem chcesz i dorzuc do niego ten twarog jako kolejny skladnik omleta. masz rowniez dzial Kuchnia SFD, na pewno cos znajdziesz.

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
chciałbym coś na słodko zjeść na kolacje , co myślisz o: twaróg,jabłko,cynamon?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
tak jeszcze pomyslalem o tym:

https://www.sfd.pl/Pizza_twarogowa_z_kurczakiem_by_krzyzu9218-t1143442.html

jest naprawde mega, ale to mega smaczna.

co do Twojego pytania. ja, osobiscie, nie jestem zwolennikiem wrzucania cukrow prostych w ostatnim posilku, ale jezeli ma to byc powiedzmy jakies male, 100g, jablko, no to nikt jeszcze nie umarl od 10g cukru

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 230 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9963
Wygląda spoko , tylko niestety nie mam jakichś super umiejętności w gotowaniu xd
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rodzaj tłuszczów

Następny temat

Dieta redukcyjna do oceny, 102kg

WHEY premium