SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamiana ćwiczeń w treningu góra dół

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 255
Witam. Wróciłem do siłowni po 3 miesięcznej przerwie. Wcześniej swój trening opierałem na splicie ponieważ po prostu dawał mi najwięcej frajdy i dobrze go czułem. Po tej właśnie przerwie chciałem spróbować czegoś nowego i zastanawiałem się nad treningiem góra/dół. Po wpisaniu tego zagadnienia w internet natknałem się na plan na tej oto stronie: link
Plan mi się podoba i chciałbym go wdrążyć w życie jednakże mam od w sumie dłuższego bardzo czasu problemy z kręgosłupem,biodrami. Ogólnie moja mobilność jeśli chodzi o siad ze sztangą nie istnieje więc nie jestem w stanie wykonywać tego ćwiczenia, a "zginanie nóg, leżąc na brzuchu (maszyna)" odpada ze względu na brak takowej na mojej siłowni. I tutaj rodzi się moje pytanie, czym zastąpić te ćwiczenia? Siady jedynie mogę robić na suwnicy (ktorej nie jestem fanem) bądź z ketlem. Liczę na odpowiedź i pozdrawiam.

ps; martwy też raczej odpada z tych samych względów co przysiad (rehabilitacja w toku jednakze jeszcze nie jestem w stanie wykonywac tych cwiczen)





Zmieniony przez - write w dniu 2018-04-07 12:58:52
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
przysiad z jedną nogą na ławce i żuraw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 6 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 255
I robić przysiad z jedno noga na ławce np w serii 5 powtórzeń jakimś większym obciążeniem? Czy to ćwiczenie raczej powinno się robić w większej ilości powtórzeń a mniejszym ciężarem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
w tym ćwiczeniu skupiłbym się raczej na technice i robił po 8-12 powtórzeń
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A przy kłopotach kolesia dla którego siad nie istnieje, ma kłopoty wszelakie tu z tym tu z tamtym weźmiesz odpowiedzialność za doradzanie w jaki sposób ma robić siady i jeszcze doradzać żurawia, który mu dowali na lędźwiowy kręgosłupa? (Pytanie retoryczne)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
wiesz co to jest siad bułgarski?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bułgarski, niech pomyśle... "nie ma takiego miasta jak Londyn jest tylko Lądek zdrój"... cytat (nie mój) - "przysiad z jedną nogą na ławce i żuraw"
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 31 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 936
aha...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyżby argumenty się wyczerpały? życzę powodzenia w doradzaniu kolesiowi z kłopotem z kręgosłupem (o którym to kłopocie nic nie wiesz). Wiesz lepiej co i jak. Tez się leczę przez neta ;) i słucham rad co mi w maglu pani Frania powiedziała ;)
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nogi trening

Następny temat

Bolące stawy barkowe i łokciowe

WHEY premium