SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zamówienie nr 1138794

temat działu:

SKLEP SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3116

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14697
Piszę w sprawie zamówienia nr 1138794. Z zamówionego towaru za prawie 1.5k dostałem coś koło połowy plus minus. Nie mam pojęcia co jest z resztą towaru. Mail sklepowy we wtorek odpisał dość szybko, że "zgłoszenie zostało skierowane do działu reklamacji." Napisałem wiec w środę rano z pytaniem o status - cisza. Wczoraj o 13 pisze ponownie - nadal nikt nie raczy odpowiedzieć.

Moze tutaj ktoś jest w stanie się tym zainteresować ? Lub chociaż upewnić sie, że na maila dostanę odpowiedź bo jakaś masakra.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KrzysztofBor Obsługa Klienta SFD
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1731
Witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KrzysztofBor Obsługa Klienta SFD
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1731
Została wysłana do Pana wiadomość na skrzynkę mailową, proszę o sprawdzenie. Za opóźnienie w odpowiedzi przepraszamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 190 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14697
DZięki wielkie, resztę komunikacji utrzymam już na mailu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna

Wiecej