SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakwasy - jak często trenować poczszególne partie

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5539

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na początek pozdrawiam wszystkich WIELKICH LUDZI !!!

Jako że jestem na forum 1 raz przepraszam za ewentualne błędy.

Moje pytanie dotyczy zakwasów i trenigu a mianowicie:

Klatkę np. robię w poniedziałek, potem wtorek zakwasy, środa prawie niewyczówalne, dzień odpoczynku i znowu klatka.
Z tego wynika że klatkę robię 4 dnia po poprzednim treningu.

Czy system ten jest dobry?

Nie za często (mam klatkę prawie jak noworodek dlaczego - za mała regeneracja ?)

proszę o pomoc !!!




Módlmy się:

"Ampułko spraw bym był większy"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WIELKIE DZIĘKI DLA WSZYTKICH KTÓRZY MI ODPOWIEDZIELI

ZROBIĘ JAK MÓWIECIE MAM NADZIEJĘ ŻE WRESZCIE ZBUDUJĘ SWOJĄ KLATKĘ CHOCIAŻ ZARYSY

JESZCZ RAZ DZIĘKI

TOMEK7 i CORVAX

MAM nadzieję że się jescze "spotkamy" i pogadamy LEGIONOWO niedaleko

TERAZ PĘDZĘ NA DOPING - wasz dział nie w pupę

HOUK !!!

Zmieniony przez - Szaman w dniu 2001-07-31 13:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij robić w ten sposób by każdą grupę mięśniową robić 1 raz w tygodniu (brzuch częściej) będziesz miał więcej czasu na regenerację i lepiej skupisz się na poszczegolnych mięśniach.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Jeżeli nie masz zakwasów i nie czujesz innych oznak odbytego treningu to ok. Napisz co ci się stało z klatką, chyba, że to zbyt osobiste pytanie.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy to czasem nie za mało?



Módlmy się:

"Ampułko spraw bym był większy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DO CORVAX

W wieku 5 lat miałem korektę wrodzonej wady serca.
By to naprawić rozcięto mi mostek w pionie od dołu szyi do samego dołu pozostawiając 1 cm z każdej strony

Jak już pisałem w profilu URODZIŁEM SIĘ NIE W TM CIELE CO POWINIENEM ........

SZKODA !!!



Módlmy się:

"Ampułko spraw bym był większy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Życzę sukcesów w przełamywaniu lodów co do kulturystyki 8 osób do sporo.

pozdrawiam

ps Ciekawe gdzie trenujecie?

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy za mało - nie, naprawde trenując 1 raz w tygodniu grupe mozna zyskać większą masę. Oczywiście podstawowa sprawa to jedzenie.

Tomek

Zmieniony przez - tomek7 w dniu 2001-07-31 13:12:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenujemy w Miejscu które wywalczyłem u Proboszcza tutejszej parafii.

Sprzęt może nie najlepszy bo Własnoręczny ale b.dobże wyważony.(mamy też troche oryginału)

Co do podpiecznych to naprawdę jestem z nich dumny.
Dotychczasowe osiągnięcia to np 9-12 kg skoki u początkujących do 4-7 u 2-3-latków



Módlmy się:

"Ampułko spraw bym był większy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
DO tomek7

Jeżeli chodzi ojedzenie to od 1,5 do 3g białka na kg to chyba dobrze suma Kcal dziennie to ok 2700 do 3200
(wiem bo ważę jedzenie
przyrosty mam całkiem niezłe (tak myślę) poza klatką...

Raz w tygodniuuuuuuuuuu........ sprubuję przez 3-4 miesiące zobaczymy !!!



Módlmy się:

"Ampułko spraw bym był większy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Szaman :)
Efekty będą tylko trzeba się do takiego treningu przekonać ja przez parę lat trenowałem właśnie grupy 2 razy w tygodniu potem z partnerem zrobiliśmy zmianę na 1 raz (jako pierwsi na siłowni) i efekty są o wiele lepsze, a teraz wszyscy tak trenują. No prawie wszyscy.

pozdrawiam

ps 2, 3 latkowie nie powinni ćwiczyć wiem bo mam synka 2 lata i on nie potrafi robić przysiadów ze sztangą tylko z łopatką.

Tomek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do tomek7

Sorry

nie 2-3-latki (chodziło mi o staż na siłowni)



Módlmy się:

"Ampułko spraw bym był większy"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rzezba zamiast masy - co ze mną jest?

Następny temat

Ćwiczenia na klatkę

WHEY premium