SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakwasy !!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 58780

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155
ZAKWASY Co Zrobic zeby sie ich pozbyć ?? Czy poprostu ciwiczyc dalej ? Prosze o pomoc :)

Go Hard... Go Home...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 8416 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 79983
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Miejsca bolące rozruszać, aby zapobiec powstawaniu kwasu niszczącego nasz organizm. Ćwiczyć dalej, ale albo mniej wymagające treningi albo obciążenia te same, ale z dłuższymi przerwami na regeneracje. Witaminki i witaminki i jeszcze raz witamiki. (A, E, C oraz Naproksenem przesmarować bolące miejsca)

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155
Szaba potrzeba więcej Ludzi takich jak ty na Forum.. Dzięki wielkie.. chciałbym z Tobą pogadac na gg lub na maile

Go Hard... Go Home...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 493 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1000
kup se kurde AntiCramp a zadziała :) byłem na obozie wytrzymałosciowym i dzialało idzealnie 35 zł z 120 kaps. bierzesz góra 5 dzienienie 40 minut przed treningniem

LIGHT WEIGHT BEJBE !!! LOOOO!!:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 31 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 155
to co napisałes to jest do Zakwasów?:>

Go Hard... Go Home...

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
https://www.sfd.pl/temat185552/

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Usunięty przez Fuckmaster za pkt 1 regulaminu
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
panowie zakwasy są złe ale chyba o tym wiecie , świadczy to albo o złym i nieprzemyślanym treningu , złym odżywianiu , braku potrzebnych minerałów w organizmie albo poprostu jesteśmy chorzy
1

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Jak cwiczysz po dlugiej przerwie lub zwiekszasz obciazenie to sie pojawiaja zakwasy tez..
1

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aerobiczna "szóstka"Weidera-A6W==>Wejdź<==

Następny temat

Wiecie coś o Therm Line Olimpu

WHEY premium