SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakupilem Ph !

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Zakupilem w stanch Andro 150 cycloPopers ( sklad 4-Ad HPBC 128 mg; 4-AD-EC 15mg; NOR-4-AD 5 mg; A1-E 2mg ) i Human Growth Complex z UltraLaba.
Pozatym dorzucilem Muscletecha produkt CELL-TECH z 10 gr creatyny na dzialke, 200mg insulin-potentiating alpha lipoic acid.
Co Panowie o tym myslicie? Jakies polaczenia ? Co lepsze co gorsze?
Dzieki

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
poczekaj jeszcze troche, mnie strasznie swędziały sutki i troszeczke mi spuchła prawa sutka. Spanikowałem i odrazu wziełem clomid ale narazie poczekaj jeszcze troche (nie wiem ile zaptytaj znawców) powinno samo wrocic do normy.

Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 2971 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17426
Zerknalem ale ja Ronnie nie znam sie zupelnie na tym. Moze jak jeszcze jestes w USA to spytaj sie w sklepie?

Pozdrawiam
M.
Pierwsze Polskie Radio Internetowe
http://www.e-stacja.pl
BJJ -studying the art, living the life, having the passion
GDYNIA

Moderator dzialu Prawo, Ekonomia i Gospodarka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
stosowałem andro 150 razem z 3-andro extrem i efekty były spoko tylko po tygodniu stosowania musiałem przerwac kuracje z powodu gino.
Może było to spowodowanie moim wiekiem (20 lat) ale napewno przyczynił sie do tego 3-andor extreme który zawiera 5-AD i 19-Norandrostenedione.
Stosoawałem tylko 1 kaps 2 razy dzienie. Dla pewności dokup sobie do tego Chrysine.

Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Lapales gino po tygodniu!!!!!! To prawie niemozliwe. Gdzie moze dostac ten srodek przeciw gino i cos na oslone.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
Wcale nie prawie niemożliwe wprost przeciwnie - normalne. Przeciw gino zasadniczo jest tamoxifen na receptę w aptekach 7zł za paczkę zawiera cytrynian tamoxifenu tak samo jak nolvadex. Z "domowych" metod jest olej lniany lub oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia na zimno, spozywana na surowo w ilości np. łyżka 3-4x dziennie do posiłków (przy założeniu, ze posiłki są 6x) obniza wydatnie poziom estrogenów.
Pozdrawiam

Człowiek po to ma wolną wolę, by dokonywać samodzielnych wyborów i nikt nie powinien wpływać na jego decyzje póki nie szkodzi innym. Oznacza to także branie odpowiedzialności za własne czyny
Son Gochan Moderator działów doping i sztuki walki.

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
A co sadzisz o moim zestawie? Po obu tych specyfikach moge miec gino. A jak pomocne sa te leki,tzn czy moge byc pewny ze na 99% nie dostane gino.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Mialem fajna przygode bo poszedlem do apteki dowiedziec sie cos na temat tych lekow. To babka zapytala mnie gdzie jest pacjetnka bo tam trzeba dawke ustalic i w ogole to trzeba recepte z niebieskim paskiem bo te leki sa bardzo drogie. Takze nie wiem jak teraz te srodki.

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Jakie powinny byc dawki tych lekow co Gochan??

Ronnie

Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 848 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29743
Jaki skład ma Human Growth Complex z UltraLaba?

Narazie sie nie martw bierz po 1 tab. 2 razy dziennie (andro 150) i zobaczysz jak co sie bedzie działo. Jeżeli odczujesz swędzenie sutek to wtedy o czyms pomyślisz.

Ja mam 20 lat moze dlatego tak na mnie zadziałało i nie znaczy że na Ciebie muszi działac tak samo, każdy organizm jest inny wiec bierz narazie bez osłon i sam sprawdzisz.

Byłem zadowolny z tego produktu (0,5 cm w bichu przez 6 dni)ale musiałem przerwac radze żebyś dołaczył do tego norandrostenadiol np. Kaizena

Pozdrawiam
SPIECHU

Pozdrawiam
SPIECHU

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 904 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4860
Oto sklad Human Growth Complex z Ultra Laba:

Contents: Alfalfa 3x, Armica Montana 15x, Arsenicum Album 15x, Baptisia 15x, Bryonia 15x, China Officianalis 15x, Gelsemium Semperviens 15x, Lacticum Acidum 15x, Lycopodium Clavatum 15x, Phosphorus 15x, Rhus Toxicodendron 15x, Ruta Gravolens 10x.

Wiecej informacji na stronie:
http://www.ultralab.com/massbuilder.html

No i jak

Ronnie


Soll die Masse mit euch sein

Strengh and honor.
Doradca Incognito.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja czytalem, ze jak sie odstawi sterydy to gino powinno cofnac sie po okolo miesiacu. Czy to prawda?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy to jest oryginalne wino

Następny temat

WINSTROL 5mg??

WHEY premium