SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup sprzętu - MS-L002 + prasa - opinie

temat działu:

Marbo

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5488

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam. Skłaniam się ku kupieniu takiego sprzętu:
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-16021-Lawka-wielofunkcyjna-wzmacniana-MS-L002-Marbo-Sport.html
http://www.marbo-sport.pl/product-pol-17668-Prasa-do-cwiczenia-nog-do-lawek-Semi-Pro-MS-A102-Marbo-Sport.html

Przed zakupem jednak chciałbym usłyszeć może parę opinii odnośnie takiego zestawu.

Plus mam pytania do moderatorów Marbo.
Czy biorąc taki zestawik można liczyć na jakiś rabat? Widzę właśnie że macie tam przy zamówieniu możliwość wpisania kodu rabatowego, więc może dałoby się taki kod dostać?
Drugie pytanie mam odnośnie zakupu na raty. Jakie oprocentowanie? Co tam trzeba wypełniać, zatrudnienie, przychody itp?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 10581 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 218873
Bardzo dobra ławka, więc nie ma się do czego przyczepić.

Kod rabatowy 5%: 5marbo5.

Wszystkie informacje związane z zakupami na raty znajdziesz w poniższym linku:
http://www.marbo-sport.pl/Zakupy-na-raty-chelp-pol-113.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Fajny sprzęt :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aha czyli raty niestety odpadają bo legalnego zatrudnienia brak.
Więc z zakupem będe musiał poczekać jeszcze z kilka mieszków, a innego nie wezme bo na ten sie napaliłem. Mam nadzieje, że słusznie i ten sprzęt przetrzyma lata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 572 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5846
bardzo dobry sprzęt jestem pewien , że będziesz z niego bardzo zadowolony
pozdrawiam i zachęcam do zakupu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
Witam, jestem posiadaczem tego zestawu, sprzęt mogę zdecydowanie polecić bo sprawuje się świetnie ale też nie jest idealny. Przede wszystkim na złożenie ławki poświęca więcej czasu i siedzisko oraz oparcie dokładnie wycentruj bo zaznaczonych otworów nie ma. Druga rzecz: ćwiczenie na prasie jest znośne do około 70kg powyżej pianka nie daje rady i pręt strasznie wbija się w piszczele (obecnie max ciężar stosuje ok. 90kg i owijam dodatkowo piankę kocem). A trzecia rzecz to trzeba się liczyć z tym, że przy założeniu większego obciążenia na prasę lub montowany wyciąg ławka się przechyla (proszę kogoś o przytrzymanie dopóki nie usiąde albo kłade dodatkowe talerze po drugiej stronie ławki). Potrzeba matką wynalazku więc ze wszystkim idzie się uporać. Innego sprzętu nie miałem ale pomimo niedociągnięć nie zamienił bym na inny. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Właśnie, jakie narzędzia będą mi potrzebne do złożenia ławeczki?
Jaki rozmiar klucza płaskiego? Coś jeszcze do tego?

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2014-09-14 14:22:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 338
Śrubokręt typu krzyżak oraz 2 klucze roz. 16-17 (sprawdziłem i oba pasują), ewentualnie klucz francuski i np. kombinerki. To dlatego, że w dwóch miejscach trzeba przytrzymać nakrętkę i dokręcić śrubę.
...
Napisał(a)
Usunięty przez OXYTONE za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 360 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22833
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sogacze lecą, z końcem miesiąca zamówie ten sprzęcik

Zmieniony przez - FenixPL w dniu 2014-09-15 10:51:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zamawiam. Potem dam opinię.

Jeszcze chce się spytać odnośnie tego:
Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.*

Ważny przy zakupie za min. 500 zł. Nie dotyczy produktów przecenionych


Akurat moje zamówienie jest powyżej 500zł, w takim razie mogę użyć tych 50zł do tego zamówienia czy jak to jest?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomoc w wyborze ławki

Następny temat

Wybór dla kobiety

WHEY premium