SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup roweru treningowego

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7193

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3255
Zamierzam kupic do domu rower treningowy, planuje wydac na niego jakies 1000 pln (prosze bez komentarzy lepiej chodzic na silownie, szkoda kasy itp)
Potrzebuje porady - czy ktos mial stycznosc ze sprzetem firm BH, York fitness i Body Sculpture ? Interesuja mnie komentarze na temat trwalosci, ewentualnych poroblemow z takim sprzetem, gwarancji i serwisu itp

Nie mowie nic o sprzecie Kettlera bo rower z kolem ok 9 kg kosztuje prawie 2000 a to jest duzo za duzo
Dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1
witam! miałem ten sam dylemat i dzisiaj zdecydowałem się na zakup rowera firmy Body Sculpture 6900D cena ok 1000zł! mam nadzieję że będę zadowolony i podzielę się wrażeniami na forum! pozdrawiam i życzę udanego treningu zimowego!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2529
Nie rozumiem ludzi, którzy zwracają uwagę na takie sztuczne rowerki...
To samo w kwestii biegania w miejscu na bieżni...

Nie lepiej kupić NORMALNY ROWER i pojechać gdzieś, nie siedzieć w miejscu(przecież to nudne)?
W czym problem?
Normalny rower ma same zalety w porównaniu ze stacjonarnymi zabawkami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 602 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6818
kiedyś mój koleżka miał atlas Yorka, ćwiczyliśmy na nim jakiś czas, a potem go sprzedał bo zrezygnował z ćwiczeń, ale ogólnie atlas spisywał się dobrze, nie było z nim problemów, nie wiem jak było z gwarancją, ale myśle że była kilkuletnia

Będziesz?
BĘDE!!! Twardy jak Tomi Li Dżons w "Ściganym"!!! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam wole zwykły rower i leśną lub polną drogę może zimą to i stacjonarny lepszy, ale w każdą inną porę roku lepiej gdziś pojezdzić sobie na łonie natury
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3255
kazdy ma swoje powody ja sie zdecydowalem na taki zakup a Was prosze tylko o informacje na temat jakosci i ewentualnych problemow z takim sprzetem.

Ma ktos jakies doswiadczenia z takimi rowerkami ?

Dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3255
Czyli nikt nie ma nic do dodania ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2529
Kup normalny rower i zobacz kawałek świata...poznaj nowe zakątki w swojej okolicy...niech się coś dzieje zamiast kręcenia w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Kup jakiegoś tańszego Kettlera.
Sam posiadam i jest to naprawdę znakomity sprzęt. Ja wydałem bodajże ok. 600 zł, a rowerek jest naprawdę cichutki i niezawodny. Nie inwestuj w bajery, bo na dłuższą metę to tylko licznik i tętno się przydaje.

Z pozostałych jedynie o Body Sculpture słyszałem, jako o dobrej firmie. Reszty nie znam.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2529
Stacjonarna imitacja roweru to nieporozumienie - o niebo lepsza jest wycieczka w teren niż pedałkowanie w miejscu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
Tu chodzi o skuteczne aeroby, a nie o wycieczki krajoznawcze.
Pomyliłeś Trening z działem "Rowery".

Oczywiście na normalnym rowerze można robić aeroby, ale o wiele łatwiej jest kontrolować tętno (a to jest najważniejsze) na rowerku stacjonarnym.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 205 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2529
Na normalnym rowerze pracuje więcej partii ciała/mięśni niż przy wygodnym kręceniu w miejscu...
A to chyba jest ważne w kwestii jakości aerobów?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan trenigowy

Następny temat

A6W i ABS II

Wiecej