SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zakup bieżni czy rowerka do moich potrzeb lepszy?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
WIEK: 22LATA
WAGA: 88KG
WZROST: 185CM
OBWÓD RAMIENIA: 39CM
OBWÓD KLATKI: 119CM
OBWÓD UDA: 61CM
OBWÓD TALII: 93CM
DIETA: JEST: 217g. BIAŁKA/ 381g. WĘGLI/ 110g. TŁUSZCZU/ 3379KCAL.
STAŻ OGÓŁEM: OK 3 LAT
CEL: MASA MIĘŚNIOWA
STAN ZDROWIA: OK
WYCISKANIE MAX : 125KG
PRZYSIAD: 105KG
MARTWY CIĄG: Nie robiłem nigdy na max
ODŻYWKI/SAA: 3 tydzien Cykl na metce + enan + białko + Bcaa xtra + przedtreningówka bezkratynowa

Witam Serdecznie, mam mały dylemat skonczylem niedawno metke ( po niej mi zszedł 1cm w obwodzie pasa ) aktualnie leci enan solo jesli to ma jakies znaczenie do marca, wszystko fajnie enan sie rozkręca juz elegancko, tylko na mecie dosc mi wydęło brzuch, towar Nexium juz mi sie pokazal na tyle ze zadnej bomby na nim nie zrobie ( mowa o mecie )
i denerwuje mnie brzuch ktory lekko odstaje gdy jestem w koszulce , nie ma problemu z zalaniem jakimś duzym bo miesnie brzucha są dosc widoczne na napięciu, i myslalem zeby poza skrojeniem kcal w diecie kupic do domowej silowni bieznie badz rowerek bo worek raczej nie wystarczy i zeby robic aeroby np bieżnia codziennie rano po przebudzeniu ok 15 minut i przed snem ok 20 minut, trenuje od poniedzialku do soboty wolna sroda i niedziela, w celu zrzucenia troche brzucha bo chyba nie ma dla mnie nic bardziej irytującego w sylwetce jak wydęty brzuch który wiekszosc kulrutystów akurat teraz posiada.
oczywiscie na 1 miejscu jest korekta diety i spogladanie w lustro jak sie bedzie sprawa miala ale mam na ten cel ok 700 800zł i myslalem o biezni, oczywiscie uzywana elektryczna bo magnetyczne podobno sa o kant ... warto?
dodam ze masa bedzie robiona caly aktualny rok bez ( sezonówki plazowej )
z góry dzieki za pomoc i rady
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
800 zł to za dobrym uzywanym rowerkiem bym się rozglądał.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
czyli bieżni do 800 raczej nie znajde na moje potrzeby zeby robic aeroby do utrzymania wąskiej tali lepszej gospodarki azotowej i po prostu bycia w lepszej formie ?
i czy to dobry pomysł zeby robić aeorby rano ok 20 minut po przebudzeniu naczczo kazdego dnia, przed kazdym treningiem 10min srednie tempo na rozgrzewkę i przed kolacją ok 20 30 minut biegania?
poleciłbyś jakas firme czy bieżni czy rowerka modele ? bo srednio sie orientuje na tym sprzecie bo nigdy nic takiego nie posiadałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23389
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Narysuj sobie linie 42 centymetry, postaw stopy i sprawdź jakby Ci się biegało na takim szerokim odcinku, dla mnie to jest mało, liczy się komfort by się nie potykać stopę o stopę

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena planu 4 dni góra,dół

WHEY premium