SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zajechany metabolizm

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5094

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Ja mam hashi, usg tarczycy ok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Ja mam hashi, usg tarczycy ok.
No coz z tym jedzrniem to wiem ze jem slabo.
Sniadanie:owsianka na mleku z 1 lyzeczka cukru,
2sniad:kanapka z wedlina i warzywo pomidor, papryka,
Obuad:makaton ryzowy z kurczakiem tajski,
Podeieczorek:garsc rodzynek lub orzechow
Kolacja:jajecznica,/jajko ba miekko z chkebem razowym, warzywo
Pije ok3 kawy z mlekiem w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
No i moim duzym problemem jest zapominanie o tym ze powinnam pic.nie czuhe pragnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
no z jedzeniem bardzo słabo: dużo przetworzonej zywności, prostych cukrów, strasznie malutko białka. nie wiem czy chociaz 100 gram wyjdzie. rano robisz mega podbicie cukru, nie jesteś zamulona po takim sniadaniu?sprawdzałaś sobie kiedyś glikemię?
na razie proponuję Ci 1800 kcal, maksymalnie 2000 kcal. celuj w 100 g białka/60 gtłuszczy a resztę weglowodanów i staraj się układac posiłki tak, aby każdy zawierał mniej więcej tyle samo białka, tłuszczu i węglowodanów.
ogranicz kawy z mlekiem (w ogóle przy hashimoto powinnaś unikać alergenów, czyli laktozy, glutenu, a nawet jaj i orzechów)
żegnamy się z cukrem, wedlinami i innym przetworzonym jedzeniem

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
chudnąć na bank nie będziesz na razie, ale ważne,żeby Cię nie tuczyło.

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
totalnie nie wiem od czego zacząc ukladać jadłospis. Czy przy założeniu 5 posiłków dziennie rozkład kcal odpowiednio 25%-10%-35%-10%-20% jest prawidłowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
Gdzieś wyczytałam, że nie powinnam jest twarogu. Czyli na kolacje ryby, mieso z warzywami? na sniadania owsianki z owocami i orzechami, jajecznice i inne potrawy z jaj?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
wiesz co, ja sie nie bawię w procentowe wyliczenia, ale wg moich szacunków wyjdą inne proporcje. jak pisałam, policz sobie ile kcal to 100 g białka, 60 lub 70 gram tłuszczu, odejmij to od 1800-2000 kcal, a różnicę podziel przez 4 i wyjdzie Ci,ile powinnaś mieć weglowodanów.
tak, nie powinnaś w ogóle jeść nabialu, ewenutalnie tod czasu do czasu taki, który ma małą zawartość laktozy4

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kebula Instruktor K&F
Ekspert
Szacuny 661 Napisanych postów 8604 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 143874
i nie musisz rezygnować z weglowodanów na kolację, wręcz odwrotnie, ja bym dawala mniej węglowodanów we wczesniejszych posilkach, a więcej w tych wieczornych

Niema nic gorszego niż bycie więźniem własnej głowy, pędzić za ideałem którego nie istnieje kosztem wszystkiego: zdrowia, relacji przyjacielskich/rodzinnych, kosztem bezcennych minut życia, które nigdy nie wrócą..


aktualny dziennik: http://www.sfd.pl/Kebula_w_remoncie_part_2-t1142515.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 0 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 0
czy na potreningu.pl lub vitalii uloza mi diete na te 1800-2000 kcal? tak zebym potem mogła juz sama ogarną ile czego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DT Agi- odbudowa sylwetki

Następny temat

redukcja, dieta+ plan treningowy ( ułożone przez dietetyka i trenerkę)- WĄTPLIWOŚCI

WHEY premium