SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zajechany centralny układ nerwowy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3607

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
Witam, mam poważny problem, na który sam dzielnie pracowałem długi czas a mianowicie zajechałem sobie układ nerwowy bo przetrenowany to on był może rok temu. Tak więc od roku miałem powracające jak bumerang objawy takie jak: brak snu, obniżone libido, depresja, apatia, brak czucia i pompy mięśniowej ogólna bezsilność i nerwowość, ciągle coś zapominałem. Nigdy tego nie utożsamiałem z brakiem odpowiedniej regeneracji z mojej strony. Ogólnie staż 4 lata i kawał roboty zrobione ze swoim ciałem przez ten czas. Teraz gdy popatrzyłem na to wszystko z boku zrozumiałem, że się sam wyniszczałem od roku kiedy wystąpiły pierwsze objawy. Jednak teraz redukowałem na lato i do treningów dochodziły interwały no i trochę fizycznej pracy w domu i ogólnie praca w systemie 3 zmianowym gdzie dochodziło do zaburzeń równowagi snu. Zauważyłem jakiś czas temu poprawę gdy odpuściłem trening na około 10 dni jednak potem wszystko wróciło pewnie przez utrzymywanie deficytu. Obecnie chcę się podnieść z tego stanu. Sen się zaczyna poprawiać i jestem w stanie twardo przespać 7 godzin. Leci omega 3, multiwitamina, kelp, cynk, magnez, sellen, gotu kola, korzeń górski. Czy jest szansa, że wyjdę z tego stanu bez szwanku? Bo obecnie czuje się jak by wiatr mnie miał wywrócić i nie potrafię mocno uścisnąć dłoni. Oczywiście wszelkie treningi rzuciłem no i micha czysta bez deficytu. Czy muszę udać się na jakieś badania hormonalne itd?


Zmieniony przez - misiek911 w dniu 2018-06-09 09:27:41
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Więcej relax & fun. Przeanalizuj swój dzień, aktywność, diete, regenerację i wprowadź zmiany.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
jak wyżej. Jeśli dalej jesteś na deficycie to wejdź na swoje zapotrzebowanie. Zrób przegląd miski, staraj się o tej 22-22:30 już wskakiwać do łóżka, ogólnie zadbać o wszystkie elementy związane z higieną snu.
Badania imo wskazane, tym bardziej, że ciągnie się to już od dłuższego czasu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak Panowie wyżej, zadbaj o swój wypoczynek, sen , dietę , relaks itp. warto udać się też do osteopaty co popracuje na autonomicznym układzie nerwowym , balansując współczulny i przywspółczulny układ nerwowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115
A czy jest możliwość, że mam niedoczynność tarczycy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
tak, podobnie jak kilkadziesiąt innych możliwości.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
misiek911
A czy jest możliwość, że mam niedoczynność tarczycy?



żeby to stwierdzić trzeba byłoby przeprowadzić badania , dość charakterystyczne przy niedoczynności tarczycy jest np. tycie ale można i ją mieć nie będąc otyłym
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kłujący bol między prawa łopatka a kręgosłupem

Następny temat

Jak wyniki?

WHEY premium