SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaje...... Towar

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2959

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
musze sie zwami podzielić swoim przemysleniem i spytać czy tylko ja tak mam czyto normalne.Dzis po prawie miesiecznej przerwie odzyskałem swoje małe autko (jedni już otym wiedzą a inni dopiero sie dowiedzą) co sprawiło ,że po prawie miesiącu mogłem wrócić na treningi.Przez okres "uwiązania" ternowałem sobie sam wdomu aż wreszcie nadszedł ten dzień.Dzisiaj po robocie wróciłem , jak to zwykle bywa przygotowałem torbe ze sprzetem i ruszyłem .Pochwili wchodziłem już na sale gdzie ***..ało chekto litrami wylanego potu i tylko bezwładnie dyndały sobie worki taaa własnie tego mi brakowało pomyślałem.Wreszcie zaczą sie trening (boksik) poczatek jak zwykle ogólna rozgrzewka potem pare akcji na tarcze np.zejscie ,potem prawy na schaby i dwa sierpy po przerobieniu paru akcje zaczeliśmy robić stacje :walka z cieniem z ciężarkami,brzuszki z piłką lekarskaą,worki,uderzanie pod imitacje prostych lekarską o ściane, kazda stacja po 3min ogólnie trzy obwody,potem jeszcze lekkie spary i to było by tyle ,piąteczka i go home.Po trenigu podłoga płyneła a z kazdego poprostu sie lało i wtedy.....wtedy to domnie dotarło-to jest jak jak nakotyk-adrenalina uderza do głowy, zapierdzielasz na 110% bo chcesz być najlepszy,trener dżesie zebyś jeszcze dał zsiebie troche ,wszyscy ostro sie dopingują-uwielbiam to,płace zato i zawsze dotego wracam bo poprostu tego potrzebuje,wpewnym momencie sie uzależniasz i niepotrafisz już życ beztego,padasz na ryj podpierasz sie językiem ale powszystkim jesteś tak zadowolony ,że mało co daje ci taką przyjemność-TEŻ TAK TO ODCZUWACIE ?

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Stania, zostałbym przy ENDORFINACH. Endo-morfina zapewne też sprawiłaby sporą radochę gdyby istniała, ale byłoby to zgoła coś innego
Co do Twojego pytania, człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja. Dochodzi też aspekt przetrenowania. Nie za każdym razem organizm ma ochotę na wysiłek i będzie Cię za niego bonusował

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
przede wszystkim gdybyś mieszkał w Krakowie, to nie cieszyłbyś się tak z tego autka. Ja wracając z treningu mam do przejechania ok 3 km. Wczoraj jechałem 1,5 godziny Mam w dupie. Przesiadam się na tramwaj

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1878
Ta, rozumiem o czym piszesz - mam to samo. Trenuje MT ponad rok i juz nie wyobrazam sobie jak by to mialo byc bez treningow. Lubie te momenty gdy juz nie mam kompletnie sil na zrobienie chocby jednego, glupiego scyzoryka, ale mowie sobie wtedy w glowie ze jak nie zrobie jeszcze dwoch, to powtarzam cala serie. Sporty walki bardziej niz umiejetnosci, wystrugaly moj charakter, zawzietosc, dazenie do celu, dawanie z siebie wiecej niz wszystkiego i za to kocham ten sport.. chyba nie przegielem za bardzo ^__-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 162 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2384
A mógłbyś napisać na priv jak trenowałeś w domu ?? Czyli jakie ćwiczenia wykonywałeś itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Oo patrze że jest więcej takich wariatów . Ja na przykład nawet na w-f gdy gramy sobie w siatkówkę czy coś stoję i ćwiczę prace nóg czyli wszystkie te skręty ciałem jak przy ciosie wszystko tylko nie wyprowadzam tych ciosów bo jakby to wyglądało &amp sog.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
renegat i dzejhej sogi dla was
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 195 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 905
no dla konrada tez, a co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 682 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18321
Ty już gdzieś odemnie dostałeś Stahoo Może jeszcze ktoś sie wypowie ??

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2860 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41203
ech też tak mam teraz się do nowego klubu przenosze bo w starym ceny podnieśli...ale ten miech nie cwicze i cały czas zdenerwowany chodze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3600 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27033
renegat44 sog za szczerosci i zangażowanie

Życie to boisko,na którym nie gra się czysto.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Zgadzam sie z autorem tematu. Ogolnie sport jest dla mnie rzecza, ktora w pewnych sytuacjach trzyma mnie przy zyciu- nie wyobrazam sobie np sytuacji po wypadku, ktory odebral by mi szanse treningu. Po prostu musialbym cos robic, nawet jakby to mialabys kulturystyka na wozku. Chyba kazdy z traktuacych powaznie sporty/sztuki walki nie moze sobie wyobrazic zycia bez nich. Dla mnie silka i sw to dwie bardzo wazne rzeczy, kiedy poswiecam sie jednej tesknie za druga. Ciezkie, czeste treningi to alegoria zycia- robisz cos, by byc coraz lepszy- czasem zastanawiam sie jak wiele moglbym osiagnac w wielu innych dziedzinach zycia w ogole nie zwiazanych z sw (a do ktorych mam wiekszy talent), gdybym poswiecal im tak wiele uwagi, jak treningowi...

Kopt
Ty jestes z Krakowa?
Gdzie trenujesz?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gołota - Rocky

Następny temat

Szczypanie w plecach, jakby przykurcze..?

WHEY premium