SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

Zaje...... Towar

Wysłana -
musze sie zwami podzielić swoim przemysleniem i spytać czy tylko ja tak mam czyto normalne.Dzis po prawie miesiecznej przerwie odzyskałem swoje małe autko (jedni już otym wiedzą a inni dopiero sie dowiedzą) co sprawiło ,że po prawie miesiącu mogłem wrócić na treningi.Przez okres "uwiązania" ternowałem sobie sam wdomu aż wreszcie nadszedł ten dzień.Dzisiaj po robocie wróciłem , jak to zwykle bywa przygotowałem torbe ze sprzetem i ruszyłem .Pochwili wchodziłem już na sale gdzie ***..ało chekto litrami wylanego potu i tylko bezwładnie dyndały sobie worki taaa własnie tego mi brakowało pomyślałem.Wreszcie zaczą sie trening (boksik) poczatek jak zwykle ogólna rozgrzewka potem pare akcji na tarcze np.zejscie ,potem prawy na schaby i dwa sierpy po przerobieniu paru akcje zaczeliśmy robić stacje :walka z cieniem z ciężarkami,brzuszki z piłką lekarskaą,worki,uderzanie pod imitacje prostych lekarską o ściane, kazda stacja po 3min ogólnie trzy obwody,potem jeszcze lekkie spary i to było by tyle ,piąteczka i go home.Po trenigu podłoga płyneła a z kazdego poprostu sie lało i wtedy.....wtedy to domnie dotarło-to jest jak jak nakotyk-adrenalina uderza do głowy, zapierdzielasz na 110% bo chcesz być najlepszy,trener dżesie zebyś jeszcze dał zsiebie troche ,wszyscy ostro sie dopingują-uwielbiam to,płace zato i zawsze dotego wracam bo poprostu tego potrzebuje,wpewnym momencie sie uzależniasz i niepotrafisz już życ beztego,padasz na ryj podpierasz sie językiem ale powszystkim jesteś tak zadowolony ,że mało co daje ci taką przyjemność-TEŻ TAK TO ODCZUWACIE ?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
przede wszystkim gdybyś mieszkał w Krakowie, to nie cieszyłbyś się tak z tego autka. Ja wracając z treningu mam do przejechania ok 3 km. Wczoraj jechałem 1,5 godziny Mam w dupie. Przesiadam się na tramwaj
Wysłana -
Ta, rozumiem o czym piszesz - mam to samo. Trenuje MT ponad rok i juz nie wyobrazam sobie jak by to mialo byc bez treningow. Lubie te momenty gdy juz nie mam kompletnie sil na zrobienie chocby jednego, glupiego scyzoryka, ale mowie sobie wtedy w glowie ze jak nie zrobie jeszcze dwoch, to powtarzam cala serie. Sporty walki bardziej niz umiejetnosci, wystrugaly moj charakter, zawzietosc, dazenie do celu, dawanie z siebie wiecej niz wszystkiego i za to kocham ten sport.. chyba nie przegielem za bardzo ^__-
Wysłana -
A mógłbyś napisać na priv jak trenowałeś w domu ?? Czyli jakie ćwiczenia wykonywałeś itp.
Wysłana -
Oo patrze że jest więcej takich wariatów . Ja na przykład nawet na w-f gdy gramy sobie w siatkówkę czy coś stoję i ćwiczę prace nóg czyli wszystkie te skręty ciałem jak przy ciosie wszystko tylko nie wyprowadzam tych ciosów bo jakby to wyglądało &amp sog.
Wysłana -
renegat i dzejhej sogi dla was
Wysłana -
no dla konrada tez, a co
Wysłana -
Ty już gdzieś odemnie dostałeś Stahoo Może jeszcze ktoś sie wypowie ??
Wysłana -
ech też tak mam teraz się do nowego klubu przenosze bo w starym ceny podnieśli...ale ten miech nie cwicze i cały czas zdenerwowany chodze...
Wysłana -
renegat44 sog za szczerosci i zangażowanie
Wysłana -
Zgadzam sie z autorem tematu. Ogolnie sport jest dla mnie rzecza, ktora w pewnych sytuacjach trzyma mnie przy zyciu- nie wyobrazam sobie np sytuacji po wypadku, ktory odebral by mi szanse treningu. Po prostu musialbym cos robic, nawet jakby to mialabys kulturystyka na wozku. Chyba kazdy z traktuacych powaznie sporty/sztuki walki nie moze sobie wyobrazic zycia bez nich. Dla mnie silka i sw to dwie bardzo wazne rzeczy, kiedy poswiecam sie jednej tesknie za druga. Ciezkie, czeste treningi to alegoria zycia- robisz cos, by byc coraz lepszy- czasem zastanawiam sie jak wiele moglbym osiagnac w wielu innych dziedzinach zycia w ogole nie zwiazanych z sw (a do ktorych mam wiekszy talent), gdybym poswiecal im tak wiele uwagi, jak treningowi...

Kopt
Ty jestes z Krakowa?
Gdzie trenujesz?
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź