SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zagubiony post

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5183

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
Witam
Piszę w takiej sprawie. Otóż, przez jakiś czas nie korzystałam z forum i ostatnio po zalogowaniu się na swoje konto chciałam znaleźć swój wpis sprzed bodajże 6 lat. I niestety nic nie ma-pusto. Próbuję poprzez wyszukiwarkę - i tutaj pojawia się problem, ponieważ nie pamiętam jaki był dokładny tekst mojego tematu. Próbuję wpisać swój login i szukać po pseudonimie i ciągle zero.
Bardzo proszę o pomoc bo zależy mi na tym wpisie.
Pozdrawiam
Agnieszka, guska-a
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Witam.

W jakim celu zamierzasz odnaleźć własny temat sprzed 6 lat? który de facto jest już przestarzały.
Podaj nazwę swojego starego konta.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2017-01-09 19:18:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
ASNF dzięki za pomoc. A możesz mi powiedzieć jak to znalazłeś i dlaczego ja nie mogłam tego znaleźć normalnie w wyszukiwarce? Ani nie było tego zapisanego na moim profilu jako tematy napisane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
dudee Nie podam Ci nazwy starego konta ponieważ to, które posiadam jest cały czas takie samo - od początku. A zależało mi na pewnych danych i zdjęciach z tego posta ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Wystarczyło wejść w Twoje wypowiedzi.
Napisałaś 6 lat temu, a konto istnieje od 5 więc zbiło mnie to z pantałyku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4551 Napisanych postów 48991 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522464
Dane z ogólnego profilu znikają po jakimś czasie. Nie pisałaś na forum od 2011 roku, więc nie było śladu po tak dawnej aktywności w profilu. Moderatorzy mają bardziej rozbudowaną bazę dla każdego użytkownika. Dwa kliknięcia i zguba się znalazła Dlaczego wyszukiwarka nie zwróciła wyniku to nie mam pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1102
Dzięki Panowie za pomoc ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Można było też wpisać w google "swój nick + sfd"

i znajduje m.in ten wątek , ktory Ciebie interesuje https://www.google.pl/?gws_rd=ssl#q=guska-a + sfd 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

link do regulaminu forum.

Następny temat

Skasowana wypowiedz

Wiecej