SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczynam trening- please help!!!

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1811

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
Witam. Mam 17 lat i chcialbym zaczac trenowac. Nie jest to moj pierwszy raz ale to byla taka amatorka ze strach sie bac:D. Na stronie znalazlem extra cwiczenia na brzuch(6w rzadzi!!!) i jestem w trakcie treningu. Ale nie bardzo wiem jak zabrac sie za reszte:/ Zalezy mi zeby do konca wakacji( a najlepiej do polowy sierpnia) Jakos sie porzezbic. Wiem ze potrzebna jest odpowiednia dieta ale nie weim ktora i jak ja najlepiej wykorzystac. Pisze wiec jako żółtodziób i przosze o jakas rade albo plan treningu albo cos. Z gory thx.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
Szczerze to nie weim Do takiego poprwanego obliczenia ile potrzebuje bilaka itp. podchodzilemjuz pare razy i nigdy mi ie nie udalo wyliczyc tego porzadnie do konca. A co do glodowy to daaawno temu myslalem ze to wlasnie o to chodzi ze to cala dieta Ale ja wtedy glupi bylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
A mase juz masz ze chcesz rzezbic??

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 378 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3571
A wiec na poczatek: www.kulturystyka.pl/atlas
A potem : https://www.sfd.pl/temat169737/

Let the party started!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
Mam 175cm wzrostu przy wadze 73 kg. Jakas masa jest on ale niew czy to wystarczy albo jaka jest najlepsza na start
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Daj foto bo nie wiem czy to jest tluszcz czy miesien czy jak

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
skoro nie ćwiczył to nie sądzę, żeby to była masa, którą można rzeźbić.

na spalanie tłuszczu dla osoby która nie ćwiczy na siłowni wystarczą aeroby i dietka redukcyjna.

więcej w WYSZUKIWARCE.

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ale po co?? Jesli nei jest zbyt zatluszczony, gral w pilke czy cos w miare wysportowany bez silki tez moze miec jako tako miesien ja bym jechal na mase, ale jak kto woli

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
ta, jednak z jakiegoś powodu przeszkadza mu ten tłuszcz... ale sam już nie wiem - początkujący czasami tak mylą pojęcia i jak mówią, że chcą mieć ładną rzeźbę to zazwyczaj są chudi jak niejeden bezdomny pies i chodzi im o robienie masy... także ciężko powiedzieć

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
No wlasnie, zbyt czesto sa te pojecia mylone dlatego proponuje zeby robil mase

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 75
hmm chodzi mi o to ze w pasie mam taka falde tzn musialbym zgubic chyba 3 cm. Chociaz sam juz nie wiem... Jestm po 12 dniach 6w i w gornej partii juz poooowoli cos wychodzi:D Zastanawiam sie tylko czy te cwiczenia wystarcza zeby to spalic. Bo zdaje mi sie ze nie bedzie tego widac:/ Jestem poczatkujacy wiec prosze o wybaczenie:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Nie spalisz tluszczu a6w tylko aerobami i deita redykcyjna

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co i jak na mase....

Następny temat

Kupowac coś czy nie trzeba?

WHEY premium