SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaczerwienione, zmęczone oczy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam, mam pewien problem.
Po całym dniu pracy m.in. przy komputerze mam zaczerwienione i zmęczone oczy jak mozna temu zaradzić, znacie jakieś domowe sposoby?

Pomocy.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Wypowiedź została edytowana i usunięty został link do strony www ze względu na naruszenie regulaminu forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
najlepsze sa kropelki do oczu Visine okolo 15 zl dostepne w aptece daja ulge albo jakies ogorki na oczy czy cos takiego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 4559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42829
albo krople ze świetlika. Klarin tez mozesz sobie kupić.
Ponadto ćwiczenia na wzrok, np zasłanianie- jako przerwa w pracy szczególnie przy komputerze. pamietaj o mruganiu, przy komputerze, odległosci- chyba 70 cm od monitora, no i najlepiej zeby wzrok był powyzej monitora.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
kropelki można naturalnie stosowac ale raczej profilaktycznie a nie na juz mocno zmeczone oczy . ja polecam metode naprawde skuteczna i w miare prosta.gdzies czytałem i nawet widziałem. chodzi o zimne okłady torebkami z czarnej herbaty . naprawde jak siedze przed kompem ze 3h to potem mam obolałe oczy wtenczas to mnie ratuje .polecam

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jeszcze jedno pytanie - jaka to jest czarna herbata?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Napewno powinienes robic sobie przerwy z 5 min co godzine!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam okłady z szałwi na oczy. Moczysz gaze w naparze tylko zimnym i na okolo 20 - 30 minut dlamnie pomagało. Naprawde warto spróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23
ej, wiecie co, te kropelkowo-okładowe sposoby to moze i dobre, ale tak na prawde do pracy przy kompie powinno sie nosic okulary!!!! z antyrefleksem. Ja nosze do kompa esilory. ni ewiem jak inne, ale te sa spoko. po prostu chroania przed tym promieniowaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1358 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22408
Tez mam problem z oczami.Z tym ze rano przez dlugi czas do oklo godziny po wstaniu zbiera mi sie przy kaciku oka wydzielina.Na wieczor tez bardziej intensywnie.Niewiem czym to jest spowodowane.Moze jakas alergia a moze przez to ze duzo na kompie siedze.Sam juz niewiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12849
okłady z szałwi to krzyż na droge ... przeciez szałwia ma dzialanie antyseptyczne a nawet odkażające ... chcesz by Ci oko wyrażło ;> Czarna herbata lub krople specjalne na zmeczone oczy dostepne w aptece ...

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Peeling enzymatyczny

Następny temat

Podrażniona twarz po kąpieli

WHEY premium