SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zacięta pałka teleskopowa ESP

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4217

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 340
Pożyczyłem od znajomego pałkę teleskopową, na początku problem był z jej rozłożeniem, gdy w końcu się rozłożyła nie można złożyć jej cieńszej częśći. Pałka była przechowywana w aucie (teraz jest u nas trochę zimno), można coś zrobić w jej sprawie? Czy muszę ją nawalać aż się zamknie :/ Link do pałki poniżej
https://www.militaria.pl/esp/palka_teleskopowa_esp_ergonomic_hartowana_21_black_exb-21he_p56364.xml 

Kiedy ty ciągle śpisz,ja już zrobiłem 150 sprintów, więc zapamiętaj,gdy ty śpisz ja jestem tutaj i trenuję codziennie, by być krok dalej, niż wszyscy inni...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Piredolnij porządnie prostopadle o ziemię. Jak chcesz to możesz popsikać WD-40 ruchome części
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 340
Od wczoraj napieprzam o ziemię, nie idzie, WD-40 też nie pomogło, może później puści bo póki co na to się nie zapowiada, takie pytanie, czy od nadmiaru WD-40 pałka nie będzie składała się i rozkładała za każdym machnięciem?

Kiedy ty ciągle śpisz,ja już zrobiłem 150 sprintów, więc zapamiętaj,gdy ty śpisz ja jestem tutaj i trenuję codziennie, by być krok dalej, niż wszyscy inni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Jak się teraz w ogóle nie składa to wątpie żeby wd miało aż taki wpływ. Jak psikasz śrubę to nadal ciężko idzie, a nie jest luźna tak że można ją palcami wykręcić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wd-40 to dobry środek penetrujący, niestety on nie smaruje elementów, musiała się dobrze sklinować innej opcji nie ma. Spróbuj ją podgrzać zapalniczką moze się rozszerzy coś i walnąć od razu o ziemię.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 24 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 340
Nie będzie śladów ognia na niej? Jest srebrna i nie chcę koledze oddać przyjaranej. Na dworze przez kilka ostatnich dni temperatura spadła nawet do -9, także trochę mogło to pomóc. Trzymałem przez noc na grzejniku i dzisiaj znowu próbowałem napieprzać o asfalt ale nadal nie pomogło.

Kiedy ty ciągle śpisz,ja już zrobiłem 150 sprintów, więc zapamiętaj,gdy ty śpisz ja jestem tutaj i trenuję codziennie, by być krok dalej, niż wszyscy inni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 409 Napisanych postów 2089 Wiek 7 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111617
Nie wiem czy grzanie to najlepszy pomysł - metal rozszerza się pod wpływem ciepła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
No to suszarką grzej. Jak się rozszerzy to chyba ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskopatia a Muay Thai?!?

Następny temat

Ocena plan treningowegi i ,,diety''.

WHEY premium