SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zachęcanie czy nie?

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
nesqik Wysłano - 11 grudzień 2001 19:5
--------------------------------------------------------------------------------
W wieku 15 lat zapisalem sie na silownie na początku podnosilem sztange z ciezarem 60 kg. teraz juz chodze półtorarku na silownie mam 16 lat 170cm. wzrostu w bicepsie mam 40 (cm) i teraz na sztandze podnosze 115 kg. i zjadlem 2 male odżywki , 3 kreatyny ,200 tabletek metanabolu i jestem z tego bardzo zadowolony .

Moim zdaniem to jest pośrednie zachęcanie do stosowania dopingu, podpada pod pkt.2 regulaminu i powino zostać usunięte. Post pt.Mam 15 lat.Oceńcie mnie! w Szatni.

Co sądzą o tym pozostali moderatorzy?

Moderator Odżywianie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Gochan ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 143 Napisanych postów 4627 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30336
zgadzam sie z kingkongiem
Zmieniony przez - Gochan w dniu 2001-12-16 15:54:25

Zmieniony przez - Gochan w dniu 2001-12-16 15:54:59

"Czyń Swoją Wolę niech będzie całym prawem"
Aleister Crowley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Abstrachując od tego że brane metanabolu w wieku 15-16 lat to kompletna głupota i na ten tema sie już nie bde wypowiadal, to jednak mam inne pytanie.


Czy moderatorzy nie uważaja ze 2 pkt regulaminu jest troche błędnie sformułowany?

"Zachęcania do stosowania substancji szkodliwych dla zdrowia"

Powinna byc jakas klauzula że nie dotyczy to działu doping. i że za porady w tym dziale odpowiada tylko sam uzytkownik forum.

Przeciez non top sa porady jaki środek brac na np 1 cykl bo po tym i po tym idzie duzo sila i masa. Jest to zachecanie rózniez do koksowania i podlegało by to jesli patrzyc równomiernie pod pkt 2 regulaminu a przeciez to bezsens.

Dział doping jest potrzebny więc uważam, że należy jakoś zmodyfikowac 2 pkt regulaminu


A wracając do postu kolegi 15 latka to naprawde ręce opadają...


Pozdrawiam




KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
W sumie Kain ma racje, o bezpieczenstwie kreatyny tez sporo sie mowi wiec i posty o niej moze powinny byc zakazane.?
Absurd!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Mnie ręce opadają jak czytam takie teksty.
A zachęcanie to zachęcania bezwzględu gdzie post się znajduje nawet w dziale doping, przy czym doping traktujemy odrobinę jako enklawę i wyłączamy punkt o zachęcaniu stosowania ble ble ble.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
Kyokushin - Matsushima Group
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
Absurdem jest uważać kreatynę za substancję szkodliwą dla zdrowia.
Zmieniliście panowie trochę temat, ale niech i tak będzie. Punkt drugi regulaminu nie jest absurdem ani bezsensem. Posty rodzaju tego, którego zacytowałem na początku moim zdaniem SĄ ZACHĘTĄ DO STOSOWANIA DOPINGU dlatego powinny być usuwane. Takie jest moje zdanie.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 17868 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 102745
Wy tu rządzicie więc "róbta co chceta" ))

A ten post który zacytowałeś Atomic u góry to nawet jakby nie podlegał pod 2pkt rwgulaminu to za głupote należałoby go usunąć....


Pozdrawiam

KAIN
"Loved be few Hated by many But respect by all"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
'Absurdem jest uważać kreatynę za substancję szkodliwą dla zdrowia. '

Nikt nigdy nie udowodnil, iz dlugotrwale jej przyjmowienie nie wplywa negatywnie na organizm czlowieka (zbyt krotko na rynku, gdy podowana w takich ilosciach jak obecnie), wiec trudno mowic o jednoznacznych wynikach bezpieczenstwa (oczywiscie w krotkim terminie jest OK, ale to inna sprawa) wiec nie jest absurdem pisanie o jego ewentualnym szkodliwym dzialaniu. Nie zakladam tutaj, ze tak jest, po prosty kwestionuje jej 100% bezpieczenstwo

'Zmieniliście panowie trochę temat, ale niech i tak będzie. Punkt drugi regulaminu nie jest absurdem ani bezsensem. Posty rodzaju tego, którego zacytowałem na początku moim zdaniem SĄ ZACHĘTĄ DO STOSOWANIA DOPINGU dlatego powinny być usuwane. Takie jest moje zdanie'

Hmm, zacheta, tak tez mowila Pani z TVN o KK, a chyba sie mylila, moze to tylko stwierdzednie faktu o braniu sterydow i zadowoleniu z jego stosowania?
Oczywiscie, ze jestem przeciw sterydowm i to chyba najbardziej zagorzalym na Forum ,ale chodzi o to, ze trudno taki post jednoznacznie rozstrzygnac, czy zacheca, czy tez nie (patrz wyzej)
Punkt powinien byc jasno sformulowany, bo jesli nie, to w takim razie, taki list nie powinien byc za ten punkt usuniety. Nikt nie napisal bierzcie sterydy, bo ja bralem i jestem zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
'A ten post który zacytowałeś Atomic u góry to nawet jakby nie podlegał pod 2pkt rwgulaminu to za głupote należałoby go usunąć'

Slusznie, ale niestety takiego punktu nie ma ))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1600 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18081
POPIERAM Z CZYSTYM SUMIENIEM ATOMICA. PUNKT 2 JEST ŁAMANY ,KOLEGA ATOMIC MA RACJE ,ZE ZACHECANIE DO STERYDOW W TAKIM WYDANIU JEST CZYMS ZŁYM.JAK KTOS UZYWA TO OK NIECH ZOSTAWI TO DLA SIEBIE .OSOBIŚCIE UWAZAM STERYDY ZA ZLO ,ALE ICH NIE NEGUJE.WIĘC PANOWIE MOIM SKROMNYM ZDANIEM WYLUZJCIE.A TAK NA MARGINESIE KREATYNA JEST SZKODLIWA BARDZO CIEKAWA SPRAWA ,TO CHOLERA CZEMU W SZPITALU PODAJA NEOTON CHRYM NA SERCE NO NIE WIEM MOŻE CHCA ZWIEKSZYC STATYSTYKI PODAWANIA SZKODLIWYCH SUBSTANCJI. POZDRAWIAM

członek-mafia.suple.hardcor.pl i VITALMAX rulez

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nie mozna skasowac jesli punkt brzmi:

"Zachęcania do stosowania substancji szkodliwych dla zdrowia"

Powtarzam nikt nie mowil bierzcie sterydy a to wlasnie jest zachecenie

Nalezy zmienic brzmienie punktu!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Nie twierdze, ze k. jest szkodliwa, tylko , iz nikt nie zna skutkow dlugotrwalego stosowania w obecnych dawkach i tyle. Prosze dokladnie czytac moje odpowiedzi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ograniczenie zostało wprowadzone

Następny temat

Dzial

WHEY premium