SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zablokowany organizm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1099
Witam od około 2 lat mój organizm jest zablokowany na początku tego nie łączyłem z tą możliwością ale było coraz gorzej i zdecydowałem się zrobić badania i iść do specjalisty.Żadnych sterydów nie brałem więc na początku nie łączyłem tego z zablokowaniem lecz po badaniach wyszło że jestem i to przez sarma którego raz brałem, bo od kreatyny się człowiek nie zablokuje :P
Badania:
lh 2,7 [norma 1,1-7,0]
fsh 1,9 [norma 1,7-12]
testosteron 0,33 ng/ml [norma 2,27-10.30]

Chciałem od Was się dowiedzieć jak najlepiej rozegrać to, bo specjalista raczej nie jest za bardzo obeznany w tych sprawach i mógłbym podpowiedzieć to i oto, a Wy to jednak profesjonaliści w tej dziedzinie :P Wiadomo odblok bo co innego ale co i w jakich dawkach najlepiej?


1. WIEK: 27
2. WAGA: 83
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka:brak
-udo:brak
-talia:brak
5. STAŻ NA SIŁOWNI:6lat
6. DIETA:aktualnie brak
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:brak
8. TRENING:brak
9. CEL CYKLU:normalne życie
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:zły
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1099
no w widełkach jest wszystko oprócz tescia który jest z 7 razy mniejszy niż minimum, przedtem nic nie było brane co by mogło mnie zablokować, mono stacki itp itd,a możliwe jest taki scenariusz że po tej oscie się zablokowałem lecz po takim czasie[2lata+] wszystko oprócz tescia się unormowało? a cykl na testo to co proponujesz dokładniej? bo sadze ze z doktorem bym się dogadał bo sam proponował takie rozwiązanie, lepiej według Ciebie pierw jakiś czas tescia a potem odblok niż od razu odblok próbować?


Zmieniony przez - problemhere000 w dniu 2018-02-25 14:42:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94451 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
tylko masz te badania ?????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1099
Mam jeszcze to:
Estradiol 27,2 [norma 9-62]
prolaktyna 18,1[norma 5-35]



Zmieniony przez - problemhere000 w dniu 2018-02-24 12:53:28

Zmieniony przez - problemhere000 w dniu 2018-02-24 13:01:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94451 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
Co lekarz powiedział /zalecil?? Bo to trzeba ustalic skad takie a nie inne wyniki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1099
Zlecił ponowienie badań i zaproponował "leczenie" teściem lecz jak wiadomo to nie odblokuje produkcji, a nie chce do końca życia lądować teścia oraz pewnie będą to ilości aby tylko w normie się mieściło czyli dużo się nie zmieni. Wydaje mi się że zobaczył to to i to w normie, teścia mało to dodamy i będzie git...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94451 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
powtórz badania i zmień lekarza bo twój to d**** co ma dac leczenie doraźne?? tutaj trzeba poszukać przyczyny takiego stanu rzeczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1099
a z tych badań co podałem nie wynika że organizm jest zablokowany i np odblok takim clomidem by załatwiło sprawę? a te wyniki koło normy są z powodu tego że organizm przez te 2lata trochę się unormował?


Zmieniony przez - problemhere000 w dniu 2018-02-24 13:44:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94451 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
ale po czym zablokowany???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1099
1 pierwszym poście pisałem o sarmie a nim była właśnie ostaryna.


Zmieniony przez - problemhere000 w dniu 2018-02-24 13:50:45
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Wiek 27 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1099
nikt nic nie jest wstanie doradzić, podpowiedzieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94451 Napisanych postów 364376 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668955
ciężko było wywnioskować że brałeś jakąs ostarynę , wyniki masz w widełkach ogólnie ale nisko
ciężko powiedzieć co było przed ostą i jak , trzeba coś zadecydować ja osobiście zrobił bym cykl na testo i konkretne pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test hormonów z Śliny? Verisana

Następny temat

Prop + wino = redukcja

WHEY premium