SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Zabiegi usuwające nadmiar skóry po odchudzaniu

Wysłana -
Witam. Mam 15 lat i schudłem z 120 kg na 92. Mam ogromny nadmiar skóry po odchudzaniu. Pisałem do doświadczonych osób i dużo na ten temat czytałem. Doszedłem do wniosku, że w gre raczej będzie musiała wejść operacja. Na operacje skalpelem mnie nie stać ( jest to koszt 10 tysięcy za sam brzuch )
Nadmiar mam głównie na brzuchu i klatce. Stosowałem pare kremów ale nic nie dają. Dużo się rozciągam itd. Zmierzając do sedna. Jaka operacja/zabieg mogł by mi tą skóre usunąć/zredukować. Zależy mi na tym aby to nie kosztowało jak usuwanie skalpelem 10k tylko coś tańszego. Słyszałem, że laserem się da i nie jest to takie drogie. Prosiłbym o podanie jakiejś propozycji, ile ona kosztuje, czy jest bezpieczna i czy będe mógł dalej trenować po niej oraz jaki jest odpowiedni wiek na taką operacje.

Zmieniony przez - ASNF w dniu 2018-08-01 11:47:50
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Poza zabiegiem chirurgicznym nie ma żadnej innej mozliwości. Każdy uczciwy lek med derm i chirurg Ci to powie. Jak będą twierdzić inaczej, że maści/kremy/lasery/masaże czy tam inne w tym przypadku bzdety pomogą to wiedz, że nie pomogą bo nie mają prawa pomóc a wydasz na to więcej niż na sam zabieg. Skóra jest uszkodzona, tylko wycięcie nadmiaru i zszycie da efekt o którym myślisz.
Wysłana -
krzykacz
Poza zabiegiem chirurgicznym nie ma żadnej innej mozliwości. Każdy uczciwy lek med derm i chirurg Ci to powie. Jak będą twierdzić inaczej, że maści/kremy/lasery/masaże czy tam inne w tym przypadku bzdety pomogą to wiedz, że nie pomogą bo nie mają prawa pomóc a wydasz na to więcej niż na sam zabieg. Skóra jest uszkodzona, tylko wycięcie nadmiaru i zszycie da efekt o którym myślisz.

Orientujesz się może czy jest szansa na dofinansowanie z NFZ ?
Wysłana -
Nie ma takiej szansy. To jest zaliczane do 'medycyny estetycznej' także NFZ nie refunduje takich zabiegów. Tylko priv 100% płacisz.
Wysłana -
masz dopiero 15 lat, za szybko zredukowałeś się, skórę masz jeszze elastyczna troche miesni sbudujesz i skora się naciagnie
Wysłana -
Pozostaje Ci tylko prywatna klinika medycyny estetycznej
Wysłana -
anubis84
masz dopiero 15 lat, za szybko zredukowałeś się, skórę masz jeszze elastyczna troche miesni sbudujesz i skora się naciagnie

To jakie on te mięśnie brzucha musiałby zbudować
Wysłana -
spore, cos się skóra napewno wchłonie
Wysłana -
Kwestia jak to obecnie wygląda oraz tego ile jeszcze urośniesz ale skoro piszesz w ten sposób to podejrzewam że jedyna opcja jaka zostaje to ta wspomiana przez krzykacza.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź