SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zabawy Treningiem + IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1946

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Witam wszystkich wpadłem na pomysł, aby założyć dziennik treningowy który ma mi pomóc wyeliminować błedy głownie zywieniowe, bo treningiem sie caly czas bawie i czesto go zmieniam.

Kilka informacji o mnie:

Cel: Wycinka (zaczałem 2 miesiące temu na pułapie 2400kcal)
Typ budowy: Endomorfik
Wiek: 26 Lat
Waga 80kg
Wzrost: 171cm


Przejdzmy do diety, zapotrzebowanie w chwili obecnej:

D. Treningu Siłowego: 1900kcal (białko nie mniej niz 2g/kg, nisko tłuszcz, reszta węgle)
D. Treningu Cardio/CF: 1700kcal (białko nie mniej niz 2g/kg, tłuscze wysoko, węgle niżej)

Ponizej wrzucam rozpiske z dnia dzisiejszego poniewaz zawsze wczesniej planuje co bede jadl aby uniknac przekroczenia kcal i makro.

Zaraz lece na trening na czczo wiec post w sumie wyjdzie 22h okno zywieniowe 2h. Suplementacja BCAA 10g po treningu kreatyna mono 5g przed i 5g po.



Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Dzis DNT wpadło tylko 20 minut HIIT, ponizej rozpiska miski.

Post 18h, 5h jedzenia.



Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Kolejny dzien IF za mna, dzisiaj DT Barki + Brzuch.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Kolejny dzien IF za mna, dzisiaj DT Barki + Brzuch. Nie wiem czy to pogoda, ale trening strasznie mnie zmęczył mimo to starałem sie go wykonać na maksa.

3x Żołnierkie
3x Tył barków na maszynie
3x Bokiem w góre hantelkami
3x Seria łączona przodem w góre, oraz linki wyciagu dolnego.
2x Hantle wzdłoż tułowia w góre.

Zabawy brzuchem z Sandbagiem.

Co do miski post od 21-17 czyli 20h ponizej miska.






Zmieniony przez - WaCki w dniu 2013-07-10 19:32:56

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
.

Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2013-07-10 20:04:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
skąd pomysł by okno żywieniowe skracać nawet do 2h? sugeruję trochę zmienić podejście...

dieta jakościowo słaba, kiepski dobór produktó żywnościowych, brakuej wąznych składników pokarmowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
kiełbasa? ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 945 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17324
nie no z tymi kaloriami pojechałes i to jeszcze przy Cf ... na moje Twój organizm głoduje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
faftaq okno zywieniowe 2h wypada mi w DT poniewaz nie mam mozliwosci robic treningu wcześniej jak po 17 a chce trenować na czczo.

Mógłbyś cos wiecej napisać o produktach których twoim zdaniem brakuje, napewno masz na myśli ryby jednak ich poprostu nie lubie dlatego staram sie łykać omega 3.

Fajnie, ze wkoncu ktos napisal, po to zalozylem temat aby poprawić błędy.

Jeśli chodzi o kcal gubie 0.5kg na tydzien dlatego stwierdziłem, ze jest ok, tym bardziej ze w weekend zdarza mi sie znacznie przekroczyc zapotrzebowanie.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
.

Zmieniony przez - WaCki w dniu 2013-07-11 13:12:52

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poprawiony IF do oceny

Następny temat

Biegać po czy przed kolacją ?

WHEY premium