SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zabójczy trening

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Jak myślicie skąd wziął się trening jednej partii dziennie?. Podobno zrodził się on w głowie Johnny'ego Fullera, a do perfekcji doprowadził do Don "Rzezba" Ross i Robert Kennedy.Ktoś spytał Grega Zulaka o najbardziej wariacki trening o jakim słyszał:

"Nie mam problemów ze znalezieniem go w pamięci, bo najbardziej niesamowite były treningi i dieta Johnny'ego Fullera. Ten facet musiał mieć nierówno pod sufitem albo niespotykaną u nikogo łatwość znoszenia bólu.

Johnny Fuller objawił się na profesjonalnej scenie w 1980 roku, kiedy wygrał Amateur Mr. Universe i otrzymał swoją kartę pro. Johny nie był wysoki, ale dość masywny. Co jednak zaskakiwało w jego sylwetce, to niesamowite użylenie. Żyły dosłownie oplatały jego ciało niczym węże dusiciele. I chociaż nie wyglądało to bardzo estetycznie, to taki odjechany wygląd zapewniał mu w takich czasach spore sukcesy - plasował się zawsze blisko czołówki w największych konkursach, niewyłączając Mr. Olympia.

Dieta Fullera była naprawdę szokowa. Jej podstawę stanowiło bezustanne szokowanie swej przemiany materii, każdym rodzajem pożywienia, które mogło przynieść mu nowe przyrosty. Na przykład przez pierwsze 3 dni Fuller spożywał tylko białko. W poniedziałek - wołowinę, baraninę lub koninę. We wtorek - kurczaka, indyka i jajka, a w środę - sery, mleko i suplementy proteinowe. Potrafił zjeść minimalnie 1000 gramów białka dziennie, co oznaczało na przykład 4 kilogramy kurczaka czy innego mięsa dziennie. W czwartek i piątek wszystko się zmieniało - Fuller spożywał co najmniej 4000 kalorii pochodzących z węglowodanów: warzyw, ryżu, makaronu. Zważywszy na całkowity brak węglowodanów w pierwszych dniach tygodnia, myślę, że Fuller miał wielkie możliwości magazynowania glikogenu, więc "węglowodanowy szok" pod koniec tygodnia napełniał jego mięśnie tym odżywczym związkiem. Sobota była dniem obzarstwa. Johnny jadł wszystko (przyjmował 15000 kalorii): pizzę, hamburgery, frytki, lody, praktycznie wszystko. Niedziela za to była postna i Johnny niejadł nic w oczekiwaniu na poniedziałek, kiedy cykl znowu się zaczynał. Obecnie dieta ta jest naprawdę szalona, ale być może niektórzy z was będą chcieli ją wypróbować. Być może. Nie wiem natomiast ilu z was wypróbuje plan treningowy Fullera.

Było to wiele serii z dużą ilością powtórzeń. Pewnie myślicie o jakichś 20-25 seriach po 20 powtórzeń w każdej. Nic z tego. Jak wspomniałem, tolerancja Fullera na ból była naprawdę niesamowita. Pracowała u niego każda część ciała. Przyjrzyjmy się bliżej jego treningowi ramienia. Spróbuj wykonać 4 ćwiczenia, dziesięc serii na każde, każde po 32 powtórzenia! Nie przecieraj oczu, przeczytałeś dobrze. Potrafił zrobić 10 serii ściągań na tricepsy po 32 powtórzenia w każdej. Następnie mógł zrobić to samo z wyciskaniem francuskim, wyciskaniem na ławie w wąskim uchwycie i uginanie ze sztangielką w opadzie. Daje to w sumie 40 serii po 32 powtórzenia tylko na triceps. Na biceps Johnny robił po 10 serii na uginania ze sztangielkami, uginania na modlitewniku, uginania młodkowe i uginania ze sztangą. To już w sumie80 serii na ramiona. Zapewne wielu z was powątpiewa w to co napisałem, ale Fuller naprawdę tak działał. Trzeba tylko przyznać, że jak na swoje czasy był kompletnym maniakiem. Ale trzeba przyznać że miał osiągnięcia."

Tylko nie próbujcie tego w domu

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
U siebie moge zasmiecac sizexl

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Jednoczesnie przypominamy ze zawarty wyzej tekst nie jest materialem szkoleniowym

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Oczywiscie, ze to tylko ciekawostka- to dla tych, co opowiadaja, jak to ciezko trenuja..ufff

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Niektorzy zeczywiscie ciezko trenuja i duzo jedza - na miare swoich mozliwosci. Ale gosc byl debesciak

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Debeściak!!! a acie fotki tego gościa?? bo wydaje mi się że musiał mieć super rzeźbę i siłę!!!.
Mawashi rzeczywiście pisze się przez rz! to taka skromna uwaga

"szczęście to tylko chwile ulotne..."
"łzy są moim honorem
płacząc plamię swój honor
plamiąc honor pokazuję ze sam siebie nie szanuję..."
"tygrys moim znakiem"- w horoskopie chińskim
Pozdrawiam S.P.E.C.
Gadu-Gadu 1812866
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
size dał bym ci soga, ale niedam, z dwóch powodów
1. Wrzuciłem ten temat juz dawno do Archiwum. "Johnny Fuller"( orientuj się, heh)
A na maila przedstawiłem ci drugi

Sport jest czymś niesamowitym, jest piękny i niebywale prosty.

Zmieniony przez - shinobi w dniu 2002-08-01 17:10:47

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Poki co nie ma nic od Ciebie na moim mailu

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1129 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4101
size wyjaśniliśmy mam nadzieje, napisałem ci maila z całą przedstawioną sprawą, dla mnie to wygląda komicznie, moze zle to powiedziałem, troche to inaczej wyszło, ale napisałem ci w mailu co i jak, jest OK, pozatem ten art jest rewelka, wiec i tak dam ci soga

Sport jest czymś niesamowitym, jest piękny i niebywale prosty.

"Nikt nie czepia się silnych ludzi" Charles Atlas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
I AFAIK jest kolejna bzdura i klamstwem Zulaka ktora wypocil na lamach M&F. Juz samo wymyslone nazwisko (Fuller) mowi samo za siebie..

bst
Happy HIT follower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Stara Ekipo - dzieki za poprawienie mojego bledu ortograficznego ale akurat ten wynikl na skutek szybkiej odpowiedzi - "r" sie nie klepnelo.
Nie robie nagminnie bledow wiec takie "skromne" uwagi zachowaj dla siebie

Poczytaj wypowiedzi keska, moze jemu pomozesz.

Pozdrawiam,
Mawashi

Lepiej jest być kanciastym Czymś niż okrągłym Niczym.
**Moderator Działu Trening**

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 5468 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30199
Koledzy, prosze nie zasmiecac postuzbednymi dyskusjami...a wogole skoro to klamstwo to usuncie ten art A z Zulakiem sam sie rozmowie

"Bądź silniejszy, a będziesz miał rację".
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cwiczenia bez wysilku ???

Następny temat

Prawda o Colemanie

WHEY premium