SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za pieniadze mozna wszystko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3123

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
1 Mam wiecej pieniedzy niz potrzeba (he, he, ciekawe ilu takich sie znajdzie).
2 Jestem nadzianym gosciem
3 Mam przecietne zarobki*
4 Mam niskie zarobki
5 W ogole nie zarabiam, jestem niebieskim ptakiem.

* ok. 1000 zl miesiecznie

Celem tej ankiety jest udowodnienie, ze kulturystyka nie jest jednak sportem dla wszystkich. Jest to sport dla ludzi pelnoletnich, majacych prace i to w dodatku dobrze platna (ze wzgl. na ceny odzywek- musialem to zaznaczyc zeby mi nie przeniesli posta), albo/i o bardzo wolnej przemianie materii. Ja niestety nie spelniam zadnego z tych warunkow. Dostaje 50 zl miesiecznie (co i tak jest spora suma, jako ze nic nie robie), a na piractwie juz sie nie zarobi... Ale sie nie poddam (zrobie tylko taktyczny odwrot i wroce za 20 lat z Geld)!

Dobra, dalszy komentarz raczej zbedny- ankieta prawde powie. A teraz mam 2 pytanka:

1 Ktos kiedys napisal, ze ze wzgledow finansowych zdecydowal sie na kupno mleka w proszku. Ile cos takiego kosztuje? Moze mogloby zastapic odzywke.
2 Dlaczego ceny suplementow sa az tak wygorowane? Wlasciwie to chetnie bym sobie troche ich nakupowal (w tym sklepiku oczywiscie), gdyby byly tansze o 30- 40%.




"W zyciu trzeba dochodzic do celu po najmniejszej linii oporu"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Pierwsza mysl jaka mi przyszla do glowy to zostawic to bez komentarza. Czlowieku! Jak mozesz nic nie zarabiac a miec przecietne zarobki! Ale poniewaz od dlugiego czasu wygladalo jakbym mowil sam do siebie, a ty jestes nowy bede mily. Rzeczywiscie nie dopracowalem troche tej ankiety. Myslalem, ze wiekszosc osob zaznaczy druga opcje, a tu nie- ostatnia. Powinienem byl napisac: Nic nie zarabiam ale mam ogromne kieszonkowe. Przeciez nawet jakby ktos byl bogaty, to raczej watpliwe aby wydawal swoje ciezko zapracowane pieniadze na diete i suplementy.

PS. zanim wyjedziesz postaraj sie wypisac z forum, lekko juz mnie to irytuje.

"W zyciu trzeba dochodzic do celu po najmniejszej linii oporu"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
Mleko w proszku nie zastapi ci rzadnej odżywki, ja osobiście wybrałbym mleko z kartonu - mniej roboty z tym, żeby się napić. Jeżeli chodzi o kupno suplementów ze sklepiku, to powiem ci, że ceny hi teca nie są wcale atrakcyjne, za te pieniądze ( a nawet taniej ) możesz kupić suplementy dobrych amerykańskich firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3338 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15112
A odnośnie pieniędzy, to według ciebie jeżeli ktoś zarabia powyżej 1000zł, to jest nadzianym gościem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czesc!!!
..mleko w proszku nie zastapi ci odrzywki ,ale zastapi ci zwykle mleko i fajnie miec takie mleko w proszku pod reka ,bo zawsze mozesz sobie szybko i latwo przyzadzic,w sklepach kosztuje okolo 2-4zl zalezy od wagi netto.
...co do twojego kieszonkowego..to nie jest on wcale taki maly ,nie musisz od razu kupowac sobie drogich odrzywek,sa tanie i dobre odrzyweczki,jeszcze zalezy to od tego co chcesz osiagnac,gainery raczej sa tanie...a co do zmniejszenia cen to nie jestem politykiem....niestety...
POWODZENIA!!!


[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
białko z Ovopolu kosztuje ok. 30 paru złotych za kilogram, czyli stać Cię na to raczej...co do odżywek markowych to fakt -nie zaszalejesz. Pamiętaj jednak o tym ze kulturystyka to nie tylko suplementacja. Są pakerzy -amatorzy którzy nie dotykają suplementów uważając ze to nie naturalne...maja niezłe efekty z samej diety. Przyznam jednak że dieta też potrafi być kosztowna...

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3951 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21363
A dodam i powiem Zwierz, że dieta może być kosztowna i to nawet bardzo !!!


Pozdrawiam.

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy"

"Nie ma kasy, nie ma masy, a bez masy nie ma klasy" @ doradca w suplementacji @
Członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
"mam przecietne zarobki - 1000 zl." NA zachodzie taka grupa ludzi (60% polakow) nalezala by do slumsowcow. Wogole pensje w stanach mnie zabijaja. Sprzatnie $999, kuchasz macka $1500. NIe mowiac juz o lekarzach, czy nawet pielegniarzach. Tylko nie mwcie ze tam sa inne ceny - bo orinetuje sie w canach ich suplementow i jedzenia,i utrzymania. To co u nas jest rupa srednia u nich zalicza sie do ubogich.

Moderator działu Sztuki Walki i Gry Komputerowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3058 Wiek 55 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36772
Ronowicz masz racje ,zreszta co to znaczy przecietne zarobki ?
W W-wie zycie za 1000zl to juz jest po prostu nedza

Pozdrawiam

Kilop

Pozdrawiam
Kilop

Doradca w dziale Trening

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
Widzisz Ronowicz masz racje ale tylko do pewnego stopnia...bo skoro lekarz w stanach zarabia 200 000 $ rocznie ,czyli ok 800 tys złotych. To jeśli pójdziesz do niego po poradę to zapłacisz więcej niż 50 złotych (a tyle płacisz w Polsce-mniej więcej). Koszt wizyty u specjalisty będzie w granicach 200-300$ czyli ok 1000 złotych. Podobnie jest ze wszystkimi usługami...zatka ci się zlew, wezwiesz hydraulika i zapłacisz 80$. Nie samym chlebem człowiek zyje...
Faktem jest jednak że nie ma co porównywać ich zarobków i naszych..u nas jest cieniutko.

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bo to jest tak,polak wszystko potrafi:zlew sobie odetka,gniazdko naprawi,samochod naprawi,a amerykanin jak sie uczyl na hydraulika to umie tylko zlew odetkac,ale gniazdka juz nie umie naprawic.I dlatego tyle zarabiaja i maja mniejsze bezrobocie...to tak juz jest.Amerykanie jak juz cos robia to do perfekci , a polacy robia duzo ale "tak zeby bylo" np:drogi.
POZDROWIENIA!!!
...wiem ze troche zszedlem z tematu ale wybaczcie,gdzies to trzeba napisac...

[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 669 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4350
Cze!
Ta liczbe podalem tylko jako pewien punkt zaczepienia. Kazdy jest inny i inaczej sobie ceni pieniadze. Dla mnie na przyklad "nadziany gosciu" to osoba o dochodzie ponad 10 tys. zl, ale oczywiscie nikt nie musi tak samo sadzic. Moglibyscie ulozyc mi diete oparta na suplementach i zoptymalizowana pod katem wydatkow? Chcialbym szybko przybrac na masie- do konca wakacji 5 stabilnych kg. Cwiczyc mi sie nie chce, jesli juz to tylko na drazku, pozatym stracil bym wtedy mnostwo cennych kalorii:(. I jeszcze prosilbym was o fachowy ranking tanszych produktow. Za rzetelnie wykonana prace rozdaje sogi. Wiem, duzo bym chcial, ale to sie przyda wielu os. (juz teraz wiem jaki bedzie wynik ankiety). Pozdrawiam wszystkich forumowiczy.



"W zyciu trzeba dochodzic do celu po najmniejszej linii oporu"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TT iZMA z ULTIMATE

Następny temat

Crea Mass

WHEY premium