SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za niski progesteron, prośba o pomoc.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7011

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21754
Cześć, jestem na htz i ogólnie badam różne rzeczy, które mogą być odpowiedzialne za to, że nie czuję się dobrze. (słabe libido, brak energii, samopoczucie słabe, totalny brak erekcji ale za to siły fizyczne delikatnie na plus i lżej trening jest robić warto to odnotować)

Postanowiłem zrobić badania progestosteronu. Wynik wyszedł za niski:

Progesteron 0.09 ng/ml [0.20 - 1.40]

Jako ciekawostkę dodam, że badanie progesteronu wcześniej robiłem tylko raz w życiu i było to rok temu jeszcze przed rozpoczęciem jakichkolwiek terapii hormonalnych i miałem identyczny wynik (!) progesteronu jak ten powyżej czyli 0.09 ng/ml. Jakby przez cały rok stał w miejscu i w ogóle się nie ruszył. Wspominam o tym bo może komuś coś to podpowie i doradzi mi. Będę bardzo wdzięczny za pomoc i wskazówki.

Pozdrawiam.

1. WIEK: 25
2. WAGA: około 84 kg
3. WZROST: około 181 cm
4. WYMIARY: -
-biceps: -
-klatka: -
-udo: -
-talia: -
5. STAŻ NA SIŁOWNI: może z 2-3 lata ale bez żadnych skutków/progresów przez moje hormony.
6. DIETA: redukcja, szczegółów nie znam, rozpiską z dietą i ćwiczeniami była od Konia.
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: -
8. TRENING: ćwiczę całe ciało
9. CEL CYKLU: -
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: -
11. POZIOM BF%: około 18%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): typ budowy ekto, tendencja do tycia jednak to raczej wina braku teścia i hormonów
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: od 2-3 lat zauważam, że zaczynam powoli łysieć, też możliwe, że wina hormonów
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie zrozumiałem
16. WYNIKI SIŁOWE: -
-klata: -
-martwy ciąg: -
-przysiad: -
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Wstaw wszystkie wyniki badań . Jakie dawki test stosujesz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
mogłeś się bardziej przyłożyć do ankiety
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21754
@flex1976

Aktualnie leci 65 mg e3.5d, prolka apteczna. Wyników badań mam w cholere dużo dlatego opisze jak mniej więcej sprawy się mają:

Estradiol leci stopniowo w górę więc raz na jakiś czas z 1/2 tabsa arimidexu wezme, albo 1/4 nawet, na teściu mniejsza aromatyzacja niż clomidzie to zmniejszyłem dawkę do 1/4.

Prolaktyne też mi wywala regularnie do góry i jak jest ponad normę to biorę 1/2 tabsa Dostinexu. Mam jednak teorię, że prolka wywalona jest tylkwo wtedy kiedy zmieniam protokół i dawki testa a potem już nie skacze jak stabilizacja się robi ale to tylko taka hipoteza.

Dzisiaj lipidogram zrobiłem to wsio w normie było, cholesterol trochę nisko ale w normie jednak. Mam też więcej wyników, jakbym czegoś zapomniał albo ktoś chciałby coś więcej się dowiedzieć to śmiało pytać.

@e-lite

Sry, że tak ubogo wypełniony ale szczerze mówiąc nie wiedziałem co tam wpisać bo wymiarów swoich nigdy nie mierzyłem a ćwiczę od 2 lat jednak z powodu moich problemów ze zdrowiem nic nie rośnie dlatego uznałem, że to trochę bez sensu i mało istotne. Wyglądam jak taki przeciętny "Kowalski". Spasiony jakoś nie jestem ale otłuszczony na pewno, wszystko przez te hormony niestety.


Zmieniony przez - Pat91 w dniu 2017-12-01 19:19:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Wstaw te wyniki . Jestem ciekaw bo ari do takiej dawki testa to wariactwo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21754
Na clomidzie jak byłem to brałem 1/2 tabsa co około 4-5 dni bo wywalało estro mocno. Teraz na teście nie muszę aż tyle brać. Narazie staram się wyczuć jak szybko na teściu podskakuje i robie często badania krwi, żeby się "wstrzelić" dobrze i wiedzieć mniej więcej jakie dawki dobrać, co ile dni itp.

Ostatni wynik estradiolu z wczoraj: 32.98 pg/ml [7.63 - 42.60]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Ale Ty kombinujesz chłopie....65mg e3.5d?????? Jesteś pewien tego co napisałeś??

Nie sądzę żeby niski progesteron wpływał na Twoje libido i samopoczucie, raczej wogóle bym się nie przejmował a jeżeli masz taki poziom od lat tzn że taki jest właściwy dla Twojego organizmu.

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 103 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21754
@Natan33

Tak, jestem pewien. To jest htz a nie wchodzenie na bombę.

Teraz moje wyniki.

Tydzień później, właśnie odebrałem. Dla porównania wyniki sprzed tygodnia:

Estradiol - 32.98 pg/ml [7.62 - 42.60]
Prolaktyna - 12.19 ng/ml [4.04 - 15.20]

Tydzień później (dzisiaj):


Estradiol - 70.74 pg/ml [7.62 - 42.60]
Prolaktyna - 25.49 ng/ml [4.04 - 15.20]

Dalej ktoś uważa, że ari do takiej dawki teścia to wariactwo? Zależy najwyraźniej od człowieka, róźnie bywa a ja już swój organizam poznałem. Prawie rok kombinuje itp.


Zmieniony przez - Pat91 w dniu 2017-12-07 15:48:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 766 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 182450
Weź symex lepszy jak dla mnie . Po clomidzie to u mnie estro do góry szło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
lukaszek19831
Weź symex lepszy jak dla mnie . Po clomidzie to u mnie estro do góry szło .


??????
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Pocieszyć Cię? Ja mam progesteron 0,05 czyli jeszcze dwa razy niższy niż Twój, żyję i mam się dobrze... nie zauważyłem negatywnego wpływu na moje samopoczucie ale też nie mam punktu odniesienia, nie mam za bardzo pomysłu jak go podnieść, ale po co robić coś na siłę, widocznie "ten typ tak ma" a jest taki od kiedy pierwszy raz go zbadałem.

Tematów odnośnie zbyt niskiego progesteronu jest tutaj zerowa ilość, jak już to tematy są odnośnie wybitego progesteronu powyżej normy...






Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-08 14:50:07

Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-08 14:50:25

Zmieniony przez - weex w dniu 2017-12-08 14:51:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mass 500 octagon lab..

Następny temat

Wyniki na początku cyklu. Prośba o ocenę i sugestie

WHEY premium