SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za malo jjem :( Jak wpoic sobie jedzienie wielu posilkow?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sobie wpoic jedzenie wielu posilkow?

I czy wstawanie okolo poludnia (a ide spac roznie okolo 1, polnocy a nieraz okolo 3) psuje cos w przemianie materii i w ogole odzywianiu?

Jjem tylko 3 albo 4 posilki :(

Sniadanie okolo poludnia (zwlaszcza teraz wakacje...), potem obiad okolo 15, nieraz cos przekasze okolo 20 i kolacja okolo 23...

A powinienem jjesc okolo 6 posilkow??

Jak to sobie wpoic?? Wstawac wczesnie (ciezko bedzie), czy jak??

Co polecacie??

PS. Waze 74 kilo, mierze 175-176 cm

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 114 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2725
ja mam tez z tym problem dlatego wstaje ok 8:00 pózniej jem o 11:00 później o 14:00 a potem niekiedy o 17:00 i kolacja to róznie 21, 22 ,23:00
poprostu czy Ci sie chce jesc czy nie to jedz....- przyzwyczaisz sie (nastaw sobie budzik na FULL GŁOS to wstaniesz )

..:mathisss:..

..:mathisss:..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 73 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 912
siema:) Mialem tak samo jak ty, sa wakacje klade sie spac nawet o 3 w nocy (roznie to bywa :) i wstaje przewaznie o 12 ale jem 6 albo 7 posilkow a oto sposob jesc często ale w mniejszych ilosciach nie opychac sie obiadem ze do kolacji nic nie mozesz zjesc. o 12 jem sniadanie:) o 14 obiad o 16 trening o 17 koktajl, jakas przekoska, 19 znowu cos zjem, 21 pozadna kolacja wracam tez cos jem ale jem cos w na miescie. narka pozdrawiam.

Dzień bez Treningu to dzień stracony!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No wlasnie tylko ze problem w tym ze ja mam treing o... 21... :(
Przyzwyczailem sie tak jakos....
I cieezko bedzie to rozplanowac :)

Mowicie zeby rano wstawac... ostatniio probowalem... przez tydzien udalo sie wstac o 8 .... dwa razy ... :D

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Posilek potreningowy na noc

Następny temat

Mixy z Ovopolem ;]

Wiecej