SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za dużo kalorii

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8454

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5695
To mój pierwszy wpis na tym forum więc Witam Wszystkich.
Mam takie pytanie.
Jakiś czas temu zacząłem treningi i wprowadziłem zmiany w diecie żeby przybrać na wadze. Niestety przesadzałem z kaloriami i przybyło mi trochę mięśni, ale zdecydowanie za dużo tłuszczu. Z natury jestem raczej chudy, jakiejś dużej nadwagi teraz nie mam, ale masa ciała szybko się zwiększyła w krótkim czasie. Jakie problemy zdrowotne mogą się wiązać z tak szybkim przybraniem na wadze? Może znacie jakieś artykuły na ten temat?
Z góry dzięki za zainteresowanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5695
Ok, dziękuję za zainteresowanie i pomoc.
Pozdrowienia


Zmieniony przez - Rafalv w dniu 2017-12-03 20:14:39
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Trochę ogólne pytanie, nie wiemy jaki przyrost wagi w jakim czasie, ale poza dodatkową tk.tłuszczową aktualnie raczej nic ci nie grozi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5695
Około 8 kg, w bicepsie przybyło mi 3 cm, ale w pasie aż 7 cm (w ciągu 2 miesięcy). Wiem że szybkie przybranie na wadze może powodować rozstępy - widzę u siebie niewielkie na rękach. Też stawy nie mają czasu na przyzwyczajenie się do większych ciężarów i mogą pojawiać się kontuzje. Ale co jeszcze może się stać. Może jest to niezdrowe dla narządów wewnętrznych, bo muszą teraz "obsłużyć" większy organizm? Może problemy z hormonami?




Zmieniony przez - Rafalv w dniu 2017-11-22 07:52:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Otłuszczanie się jak wiadomo może przyczynić się do wielu zaburzeń hormonalnych.
Najwyraźniej przesadziłeś z ilością kalorii.

Wstaw pełną ankietę działu, obecną dietę i zdjęcie sylwetki.
https://www.sfd.pl/t922822.html 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Popełniłeś błędy żywieniowe. Zrób więc teraz tak, aby ich uniknąć. Na pewno warto zredukować do niskiego poziomu tkanki tłuszczowej zanim zaczniesz budować. Wypełnij ankietę działu.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
jw Trzeba wrócić do początku i nieco podciąć, poprawić pracę hormonów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 5 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32
Można wiedzieć to takiego jadłeś , że tyle kalorii złapałeś mimo diety ? (wskazówka na przyszłość dla mnie).
Z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
Czego by nie jadł, to zbyt duża ilość kcal zawsze spowoduje otłuszczenie. Nawet jedząc komosę , krewetki i wołowinę.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5695
Jadłem śmieci w dużych ilościach - ciastka, chipsy itp, trudno to nazwać dietą. Zależało mi tylko na zwiększeniu masy i się "udało"


Zmieniony przez - Rafalv w dniu 2017-11-22 20:33:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
W takim razie warto wyciągnąć wnioski ze swoich błędów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie ma co podpadać w panikę przytnij kalorie i trenuj dalej.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc w okresleniu bf

Następny temat

cheat day

WHEY premium