SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za dużo gazów :(

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8664

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Chłopaki morowe - weźcie coś poradzcie żeby mniej gazów wydalać("pierdzieć").To jest już straszne!Macie też ten problem?Jakie składniki pożywienia najbardziej są wiatropędne?

greetz...

rolka

Rolka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
odżywki są wiatropędne.np.gainery gorszych firm.z jedzeniem jest różnie.mówi się,że np. groch powoduje gazy.u mnie nic takiego się nie dzieje.jem 300 gr grochu a bąka nie puszcze

Ten się śmieje kto się śmieje najgłośniej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wy*** odzywki))))))))))))))))i sok pomaranczowy))))))))))

nurek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1264 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13061
u mnie jogurt naturalny na przyklad ale co ciekawe mleko nie

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

lukas3339
"Wroga trzeba zabić z dużej odległości, bez ostrzeżenia, strzałem w plecy. O honor nalezy dbać wśród przyjaciół" Zasłyszane.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze kotlety sojowe gotowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 3096 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
ja mam chyba po mleku i najdziwniejsze ze cala zabawa zaczyna sie okolo 17.=)

pozdrofka
Lukx
www.lukx.cnet.pl 

pozdrofka
lukx
http://www.lukx.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 8068 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 39197
Ja tak miałem po odżywce Megabolu Quatro Pro.Miałem sam siebie dosyć.Jak waliłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłlo....

Nie ma postępów? Dodaj węgla a nie koksu !

LeonCountryChopper

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rolka ;) NIe tylko ty masz takie problemy. Ze mną chłopacy to nie moga wytrzymać na siłowni ;))) Jak juz zacznę to...najgorzej jest gdy podnosze większe ciężary.Takie są niestety zalety odżywek
Pozdrawiam-TazO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
Za duzo białka powoduje gazy, kup sobie w aptece Espumisan lub Manti

Pozdrowienia
Xena

Pozdrowienia
Xena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 743 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13087
Wlasnie sie tak zlozylo,ze mnie ostatnio brzuch boli...
i nie wiem czy to po skonczeniu kreatyny,bo wlasnie jestem po cyklu- chociaz nic mi nie dal:(
Na marginesie zasugerowalem sie jakim łosiem,ze 5g to lyzeczka od herbaty- G.ówno prawda! - 250g monohydratu meczylem przez 1,5 miecha - dajcie spokoj !
PEWNIE MI SIADLA TERAZ NERA ALBO CH.UJ WIE CO JESZCZE!

chociaz juz od wczoraj brzych mniej boli i mniejsza zgaga-nawet manti forte (XENA) nie pomaga :(
ALE TAK TO JEST-OJCA NIE MA-DZIECKO JEST!

greetz...

Rolka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiatropędne dla mnie jest mleko ( ja go po prostu nie toleruję ) i brokuły.

Podobno do potraw z wiatropędnymi składnikami typu groch i fasola powinno sie dodawać kminek, ale nie sprawdzałam osobiście



MooMoo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sposób na piersi

Następny temat

Zoltka w jajkach

Wiecej