SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Za długa drzemka (w godziny).

Wysłana -
Czasami zdarza mi się spać w dzień.. Głównie wtedy kiedy czuję stres (nerwica lękowa). Idę wtedy się położyć na chwilę i puszczam relaksacyjną muzykę na odstresowanie po 5 minutach jest w miarę ok ale już tak sobie leżę dłużej, w efekcie nieraz budzę się po 2 godzinach.. Czuję się wtedy troszkę zmęczony itp. I mam wzdęcia i małe problemy z wypróżnianiem.. Ale chodzi mi przede wszystkim o mięśnie jakie są skutki takiego "drzemania" w dzień po 2 godziny??

@Mały błąd w tytule.. Miało być (2 godziny). :P

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 19:36:25
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Bardziej będzie wpływać na dezorganizację porządku w ciągu dnia, będziesz miał mniej czasu itp. O ile jeszcze kilkunastominutowa drzemka jest spoko, tak po 2 godziny dodatkowo raczej lipa i nie patrzyłbym tutaj przez pryzmat wpływu drzemek na mięśnie, bo takowy nawet jak w malutkim stopniu istnieje to go nawet nie zauważysz (a prędzej na plus)

Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-08-21 20:08:12
Wysłana -
Dzięki za odpowiedź. Dezorganizacją dnia się nie martwię.. Przerwa od studiów, ponadto jak już pracuję to 2 razy w tygodniu max. ;)

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 20:16:40
Wysłana -
Myckol57
Czasami zdarza mi się spać w dzień.. Głównie wtedy kiedy czuję stres (nerwica lękowa). Idę wtedy się położyć na chwilę i puszczam relaksacyjną muzykę na odstresowanie po 5 minutach jest w miarę ok ale już tak sobie leżę dłużej, w efekcie nieraz budzę się po 2 godzinach.. Czuję się wtedy troszkę zmęczony itp. I mam wzdęcia i małe problemy z wypróżnianiem.. Ale chodzi mi przede wszystkim o mięśnie jakie są skutki takiego "drzemania" w dzień po 2 godziny??

@Mały błąd w tytule.. Miało być (2 godziny). :P

Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 19:36:25

2godz to stanowczo za długo. Max 30minut, badania choć mówią o 21-24minutach podajże.
Wysłana -
Czyli jednak jakiś niekorzystny wpływ na efekty siłowe jest??
Wysłana -
To nie jest kwestia bezpośrednio na same na mięśnie, co regeneracji poczucia wypoczynku , witalności , energii w ciągu dnia itd. co jest uzależnione właśnie od odpowiedniej ilości (higiena , fazy itp.) inna sprawa to obecna nerwica i specyfika pod daną jednostkę.
Wysłana -
Myckol57
Czyli jednak jakiś niekorzystny wpływ na efekty siłowe jest??

Po prostu możesz być 'zamulony' czy tam 'niedorobiony' jak to się mówi po tak długim podsypianiu 2h
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź