SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Za długa drzemka (w godziny).

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Czasami zdarza mi się spać w dzień.. Głównie wtedy kiedy czuję stres (nerwica lękowa). Idę wtedy się położyć na chwilę i puszczam relaksacyjną muzykę na odstresowanie po 5 minutach jest w miarę ok ale już tak sobie leżę dłużej, w efekcie nieraz budzę się po 2 godzinach.. Czuję się wtedy troszkę zmęczony itp. I mam wzdęcia i małe problemy z wypróżnianiem.. Ale chodzi mi przede wszystkim o mięśnie jakie są skutki takiego "drzemania" w dzień po 2 godziny??


@Mały błąd w tytule.. Miało być (2 godziny). :P



Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 19:36:25
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Bardziej będzie wpływać na dezorganizację porządku w ciągu dnia, będziesz miał mniej czasu itp. O ile jeszcze kilkunastominutowa drzemka jest spoko, tak po 2 godziny dodatkowo raczej lipa i nie patrzyłbym tutaj przez pryzmat wpływu drzemek na mięśnie, bo takowy nawet jak w malutkim stopniu istnieje to go nawet nie zauważysz (a prędzej na plus)


Zmieniony przez - WnMPapa w dniu 2017-08-21 20:08:12
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Dzięki za odpowiedź. Dezorganizacją dnia się nie martwię.. Przerwa od studiów, ponadto jak już pracuję to 2 razy w tygodniu max. ;)


Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 20:16:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Myckol57
Czasami zdarza mi się spać w dzień.. Głównie wtedy kiedy czuję stres (nerwica lękowa). Idę wtedy się położyć na chwilę i puszczam relaksacyjną muzykę na odstresowanie po 5 minutach jest w miarę ok ale już tak sobie leżę dłużej, w efekcie nieraz budzę się po 2 godzinach.. Czuję się wtedy troszkę zmęczony itp. I mam wzdęcia i małe problemy z wypróżnianiem.. Ale chodzi mi przede wszystkim o mięśnie jakie są skutki takiego "drzemania" w dzień po 2 godziny??


@Mały błąd w tytule.. Miało być (2 godziny). :P




Zmieniony przez - Myckol57 w dniu 2017-08-21 19:36:25



2godz to stanowczo za długo. Max 30minut, badania choć mówią o 21-24minutach podajże.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Czyli jednak jakiś niekorzystny wpływ na efekty siłowe jest??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To nie jest kwestia bezpośrednio na same na mięśnie, co regeneracji poczucia wypoczynku , witalności , energii w ciągu dnia itd. co jest uzależnione właśnie od odpowiedniej ilości (higiena , fazy itp.) inna sprawa to obecna nerwica i specyfika pod daną jednostkę.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21767 Napisanych postów 71315 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575883
Myckol57
Czyli jednak jakiś niekorzystny wpływ na efekty siłowe jest??



Po prostu możesz być 'zamulony' czy tam 'niedorobiony' jak to się mówi po tak długim podsypianiu 2h
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapalenie zakończeń nerwowych kręgosłupa

Następny temat

Sól himalajska

WHEY premium