SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zażalenie

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy możecie mi wyjaśnić, czemu zablokowane zostało moje konto - nick: Ziolek. Rozumiem, że usunięto moją wypowiedź, która zresztą była odpowiedzią na obraźliwą wypowiedź na mój temat, ale czemu zostało zablokowane moje konto??? Czyżby ze względu na moje przekonania, a to już nie można mieć innego zdania??? No bo przecież regulamin mówi, że za wielokrotne łamanie regulaminu może zostać zablokowane konto. Może więc wskażecie mi, w którym miejscu WIELOKROTNIE złamałem regulamin??? Sprawa dotyczy postu w dziale Trening, klata 2x w tyg.?

Oczekuję na odpowiedź
Ziolek
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie no za trenowanie klaty 2 razy w tygodniu - ban słooszny, nie ma o czym gadać


leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale to chyba moja klata i jak będę chciał to bedę ją ćwiczył 5 razy dziennie???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pokaż linka do Tej wypowiedzi



Banzai
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 5734 Wiek 20 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 98631
Jeżeli to tylko o to chodzi to rzeczywiscie nieładnie ktos postąpił. Moderatorzy opamietajcie się ! Rozumiem konieczność banów i w wiekszości przypadków sie z nimi zgodzę ale banowac za to że chłopak ma inne poglądy niż wy (notabenae mam wesze co do treningu )- to nieładnie.

A świstak siedzi ... bo sreberka były kradzione
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no w tym przypadku to jak na mój gust ban niesłuszny był, ale ja nie będę ściągał banów które dał ktoś inny


ale nie znam całej sytuacji, może nagrabiłeś sobie już wcześniej



Banzai
Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to w takim razie powiedz do kogo się zwrócić, przecież chyba ma ktoś kontrolę nad moderatorami, chyba nie mają prawa robić sobie co im się żewnie podoba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może tak ten kto dał mi tego bana udzieli mi informacji czym się kierował???

Ziolek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Kierowałem się tym, że wyraziłeś swoją NIESPRAWIEDLIWĄ OPINIĘ NA TEMAT CAŁEGO FORUM NA PODSTAWIE WYPOWIEDZI JEDNEGO UŻYTKOWNIKA.

Pokazałeś tym samym niską kulture osobista i kompletny brak szacunku dla Nas jako Społeczności i Grupy.
Twój ban jest czasowy-proponuję ochłon nieco i zacznij OSTROŻNIEJ dobierać sądy.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No coś w tym jest co napisałeś Michaił, a co do nadzoru nad moderatorami to ziolek - nie miej złoodzeń - jak dostaniesz bana to nawet jak jest niesłooszny to i tak nikt nie będzie nikomu zdejmował bez zgody banodawcy)) są pewne zasady, a forum to nie sejm - tu się nie głosooje, tylko banooje)))

leniwy lucek

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czesc chlopaki mam cos dla Was:-)

Następny temat

czy moge przekazac komus moj abonament?

WHEY premium