SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Załamka czy to GINEKOMASTIA ??

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 12250

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Cze wszystki co chcią mi pomoc !! czytalem duzo o tym w wyszukiwarce i zastanawim sie czy dotyczy to tez mnie !!słuchajcie...od 2 dni czuje lekki bol w prawym sutku i zgrubienie a teraz nawet lekką opuchlizne po prawej stronie sutka czy tak zaczyna sie GINEKOMASTIA ?? Jesli tak to nie chce zeby sie rozwineła co moge zrobic teraz zeby do tego nie dopuscic do rozwoju tej babskiej choroby ?? gdzie sie udac i jakie badania zrobic by sie upewnic......A moze ktos miał podobny przypadek i (oby tak było) nie była to GINEKOMASTIA !! a bol ustapił po jakims czasie ????? POMOCY totalna DOLINA I ZAŁAMKA.....

siła tkwi w psychice...kasta ;>
1

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Składu i skutków ubocznych nie znam, ale nawet jak wpiszesz w naszą forumową wyszukiwarkę to dostaniesz furę postów. Ponieważ to jednak prochy, to zacząłem od diety - o podobnym działaniu.

Pytanie miesiąca:
Ja też po raz kolejny próbuję odchudzać się. Ale bezskutecznie. Przeważnie
tak jest, że do godz. 16:00 nic nie jem, ale póżniej nie mogę się powstrzymać
od jedzenia i lecę do lodówki.
Proszę, powiedzcie mi jak Wam się udaje powstrzymać głód ???????????

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Musisz na wszelki wypadek iść do prywatnego endokrynologa, powinieneś zrobić badanie na hormony. Ginekomastia to skutek nadmiernej podaży testosteronu (przede wszystkim dzięki koksom, ale może też być naturalna nadprodukcja) gdyż jego nadmiar konwertuje się do DHT (syfy i wypadanie włosów) i estrogenu (odkładanie tłuszczu, śródtkankowe zatrzymanie wody, no i ginekomastia). Sam pamiętam jak w okresie dojrzewania puchły mi sutki i bałem się jak cholera, a byłem całkiem zielony i nie miałem pojęcia co się dzieje - myślałem że mi się płeć zmienia . Lepiej na zimne dmuchać, ale często się też zdarza podrażnienie sutka od ćwiczeń w mokrej koszulce itp.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Jogger dzieki !! nie przypominam sobie zebym cwiczyl w mokrej koszulce choc czasem sie poce a ile moze potrwac podrażnienie jesli wiesz wtedy wiedzialbym czy leciec z tym do lekarza odrazu czy czekac pare dni bo wiesz prywatny lekarz kosztuje !! mam 18 lat juz chyba okres mocnego dojrzewania mam za soba mialem malego cykla ale to bylo w lutym tego roku !! nie sadzisz ze troche za puzno sie to objawia o ile to jest to "Borze bron" damskie cycki jeszcze tego brakowalo

siła tkwi w psychice...kasta ;>
1

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
O k*********ja ale załama wyczuwam malutkiego guza czy kulke nie wiem jak to nzawac w miejscu opuchnienia po prawej stronie sutka....tak opisywali to inni na forum ze czuli guzik !!...czy podrażnienie moze powodowac powiekszenie sie czegos tam w sutki ?????? JA p\i\e\r\d\o\l\e bede CiĘtY czuje ze zle sie to dla mnie skonczy !!!

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Podrażnienie mechaniczne znika po kilku dniach. Z tym guzkiem to raczej lekarz musi się wypowiedzieć, przecież to może być jakiś zwykły syf podskórny. Prawdziwa ginekomastia to gruczoł mlekowy w środku cycka, a obrzęk sutka to rzecz wtórna. Widziałeś zdjęcie chłopaka z ginekomastią na tym forum? Jak to jest początek, to może jakieś prochy to wstrzymają. Lepiej odżałować kaskę na lekarza i się upewnić jak najszybciej, bo szkoda nieprzespanych nocy.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Bylem wczoraj u rodzinnego po skierowanie na jej oko to nie GINKO bo nie ma ogulnego przyrostu piersi ale wyczuwa ten guz pod sutkiem jest mniejwiecej wielkosci paznokci od kciuka !! mowila zebym sie zglosil do ONKOLOGA co to moze byc za swinstwo !! napisz jak wroce od onkologa moze komus to pomoze jesli jest w takiej samej sytuacji nara

siła tkwi w psychice...kasta ;>

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kasta18 ej w profilu to jest twoja fotka?

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
A co niepodobny jestem do zdięcia ogok

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to ci powiem ze niezle ... a z ta gino to ja mam podobny problem jak co to wal to ci powiem gdzie isc bo ja tez robilem baania i wogole ...

oriks
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 117 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1170
Sorry. Ja nie chce Cie straszyc ale lekarka wyslala Cie do onkologa bo lekarze panikuja jak wyczuja jakiejkolwiek guzki szczegolnie np w piersi ( nie zapominaj, ze rak piersi dotyczy rowniez facetow.

Jednak w wiekszosci przypadkow guzki te nie sa zmianami nowotworowymi ale moze to byc jakas cysta . Nie przestrasz sie jak lekarz wysle Cie na biopsje czy kaze zrobic mamografie to normalna procedura przy takich objawach.

Ja sama mialam cos takiego na szyi, zrobili mi biopsje i wycieli piec lat temu .



Milena

Milena

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 877 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2960
Zrobilem mamografie i nie ma zmian zapalnych to lekki gino tak stwierdzil onkolog i po pobraniu prubki z tego w laboratorium proponowali to wyciąć ale ja sam i onkolog stwierdzilismy ze jeszcze za wczesnie moze tak po 21 roku zycia. Idzie z tym zyc bo nie mam powiekszonej piersi własciwie to nie widac mocno tego tylko jak stane bokiem to 0.5cm odstaje sutek ale jak sie nie przypatrzysz to nie widac poki co biore OEPAROL mowila ze mam to brac ciągle i moze nawet samo sie cofnie ale w to nie wierze !!

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Siła tkwi w psychice...i-mafii.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurdee, dobre to?

Następny temat

Dieta 13-sto dniowa ==> CUD??????!!!!!

WHEY premium