SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z nasyceniem czy bez?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2676

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 490
Czesć! Wpadłem na pomysł zrobienia takiej ankiety, bo wiem że każdy ma swoje zdanie, jedni wolą kreatynę z fazą nasycania, inni bez, więc zobaczymy która metoda ma więcej zwolenników. Głosujcie!

No pain no gain!

No pain no gain!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3695 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35058
jak dodasz ankietę do będziemy głosować narazie nie ma gdzie.

...ja osobiście pomijam fazę nasycenia!

Pozdrawiam;
Hosse

Hosse

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
zawsze i wszedzie kreatyna bez fazy nasycania rzadzic bedzie

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1325 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15495
ja robie nasycenie, bo mam po nim takie fajne uczucie jakby biceps był napompowany

Jedz mało , bo bramy raju wąskie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3704 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23096
Faza nasycania jest dobra wtedym, gdy miesnie osiagna kres swojej naturalnej wytrzymalosci -> wtedy dobrze sie wspomoc tym suplementem w ten sposob...
Jezeli chodzi nam o mniej dynamiczny efekt -> 5g dziennie przez ok 50 dni jest optymalne.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 490
Zapomniałem dodać, że ja także pomijam fazę nasycenia:)
Pozdroofki

No pain no gain!

No pain no gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do mnie lada dzien mam nadzieje nadejdzie Cre Ultimate'a i mam zamiar ja brac bez nasycenia..i na to zaglosowalem.

E U AMO AVIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
BEZ NASYCENIA Rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

"Wszystko co polskie jest moje: niczego wyrzec się nie mogę! Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne." - Roman Dmowski

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zrbilem, juz dwa cykle z kreatyna bez fazy nasycania i bylem bardzo zadowolniony.

Moderator
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Clarity: widze, ze Twoim zdaniem w fazie podtrzymania wystarczy 5g crea/dzien. Czy nie jest to (pomijajac inne czynniki, takie jak pn. zaawansowanie treningowe, ktory to cykl w sezonie, odstep czasowy od poprzedniego cyklu crea) rowniez uzaleznione od wagi?
Przecie 5g inaczej dziala na kogos o wadze 75kg, a inaczej na 100kg basiora, co sadzisz?

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2925 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17201
Poza tym widze, ze proponujesz 50cio dniowy cykl, jeszcze sie z tak dlugim nie spotkalem, zalecane sa max cykle 6tyg, albo ktotsze, jesli obserujemy spadek dzialania crea.
Czy masz na mysli to, ze jak 5g/dzien (bez nasycenia), to mozna rozlozyc na 50dni, a jak 2*5g/dzien z nasyceniem to wtedy krocej?

no pain, no gain

były moderator działu ODŻYWIANIE

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aminokwasy??BcAA??

Następny temat

Która Glutamina??

WHEY premium