SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z czym laczyc kreatyne??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9698

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chce kupic kreatyne, ale sama bez odp. zastosownia moze troche wolniej dzialac i przede wszystkim maga byc gorsze efekty. Czym ja popijac? Slyszalem rozne teorie: woda, napoje (owocowe) i HERBATA!! To mnie zaskoczylo i chcialbym sie dowiedziec jak najlepiej ja popijac i dawkowac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2136
Doleje jeszcze oliwy do ognia, a co mi tam (hihi). Mam wlasnie przed oczami 500g puszke Creatin mono...itd. niemieckiej firmy "Phytochem". Na instrukcji spozycia napisano: " 1/2 lyzeczki od herbaty (ok.2 gram) wymieszac w 200ml soku, HERBATY lub wody i wypic" Taki tekst jest po angielsku, niemiecku i polsku. Niech mi ktos nie mowi, ze jak sobie chcesz to pij z herbata.. mam zamiar zrezygnowac z tych "wyskokowych kofeinowych" napitkow, ale mysle sobie czy producenci nie wiedza co pisza???
A co koledzy szanowni sadza o kawie "Ince" lub zbozowej (np. Anatol" do picia? Jak tam sie ma zawartosc teiny lub kofeiny? Pytam, bo czasem chcialbym sie napic czegos cieplego podczas cyklu hihi. Pozdrawiam i mam nadzieje, ze i tym razem mnie nie zawiedziecie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2x5g dziennie rano naczczo i po treningu z sokiem i glukoza 20-25g.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
dodam ze sokiem najlepiej winogronowym

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Kto ci powiedział o herbacie?Akurat jej używać nie możesz podczas cyklu kreatynowego.Soki owocowe,glukoza lub odżywka węglowodanowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4954
Z glutaminą i dekstrozą!

Radosław Saganek
[email protected]
www.dso.z.pl 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, jednak soki sa najlepsze. Aprpops herbaty? czemu ona zle wplywa i dlaczego nie mozna jeje pic podczas cylku? Pytam z ciekawosci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1246 Wiek 48 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 59409
Bo zawiera kofeinę,która uniemożliwia wchłanianie kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kofeina jest wporzo, kiedyś przy cyklu kreatyny wypiłem 3 red bull'e i dostałem drgawek, jest co wspominać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
)

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na serio, bylo cool, torsje, to co lubi polska młodzież)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drgawki? I jak sie po tym czules?Dostales moze jakiegos powera
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowe za***iste sulementy

Następny temat

jaka kreatyna jest najlepsza na rynku?

WHEY premium