SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Z czego yohambine

Wysłana -
Witam Wszystkich. Z jakiej firmy polecacie yohe? Ja kiedyś miałem z palmas i lipna byla. Nie chce kolejny raz syfu kupić. Co sądzicie o nature pharm , testował ktoś? W wiekszosci ona i palmas jest dostępne. Dziekuje
Wysłana -
Redukcja tkanki tłuszczowej jest etapem kształtowania sylwetki, który polega na tym, że zależy nam na jak największym zredukowaniu tkanki tłuszczowej w stosunku do jak najmniejszych strat mięśni. Aby tego dokonać, należy przede wszystkim skupić się na dobrze dobranej diecie i treningu siłowym, które są podstawą bez względu na cel.

Johimbina jest substancją, której zastosowanie ma sens w przypadku redukcji tzw. opornej tkanki tłuszczowej. Czyli wtedy, gdy schodzimy z niskiego na bardzo niski poziom tkanki tłuszczowej. Sporej części osób wydaje się, że będzie ona dobra na każdy etapie redukcji, co zdecydowanie jest błędne. Warto mieć to na uwadze.

Johimbina działa poprzez regulowanie poziomu uwalniania neurotransmiterów oraz wyrzut adrenaliny. Pozwala to na zwiększenie termogenezy i wspomaganie redukowania opornej tkanki tłuszczowej. Poza tym reguluje ona również poziom cukru we krwi, co pomaga w zmniejszeniu apetytu.

Niestety johimbina nie jest dozwolona w sprzedaży, dlatego też na rynku nie ma żadnej pewnej firmy, która sprzedawałaby tę substancję. Musimy liczyć na szczęście i uczciwość producentów.Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wxn, primaforce, hades
Wysłana -
Kup pakowana w woreczek na alllledrogo 20 zł i na koniec redu ci wystarczy spokojnie, czysta HCl i sprawdzona . Mieszasz z wodą i strzykawka dozujesz


Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-05-23 23:07:16
Wysłana -
Też szukałem info o Yoszce i najlepsza opinia cieszy się hades hegemony Yohimbine hcl 5.0 :)
Wysłana -
Po czym stwierdziłeś, że była lipna?
Wysłana -
Nie czułem działania. W kapsulkach byly rozne ilości proszku.
Wysłana -
nature pharm testowal ktos??
Wysłana -
Różne ilości proszku wynikać mogą z wypełniacza. Samej johimbiny jest tam tyle co nic. Jeżeli jednak np. po 10mg nie czułeś dreszczy, to rzeczywiście może coś nie tak. Z tego typu firmami może być różnie, to dotyczy to każdej. Najpewniejsza Primaforce.
Wysłana -
Dokładnie. J.w. po 10mg to już objawy powinny być. Pierwszy główny objaw przynajmniej u mnie to mega zimno,dreszcze , gęsia skórka a jak zacznę już ćwiczyć to nagle uderzenia ciepła , no i potem mega bezsenność:)
Wysłana -
Mam podobnie i nieszczególnie przepadam za tym uczuciem zimna, z uwagi na to, że lubię czuć gorąco w czasie wysiłku, a wtedy nawet w upale mam dreszcze. Jednak bezsenności nie mam.
Wysłana -
domer
Mam podobnie i nieszczególnie przepadam za tym uczuciem zimna, z uwagi na to, że lubię czuć gorąco w czasie wysiłku, a wtedy nawet w upale mam dreszcze. Jednak bezsenności nie mam.
z tym zimnem to też zauważyłem po sobie że im cieplejsze otoczenie tym efekt zimną większy. Zazwyczaj jak idę biegać i jest na polu pod 30 stopni to mega dreszcze a kilka razy miałem tak że mi się źle mówiło bo szczęka drgała jak po wyjściu z basenu zimnego . . Wczoraj dałem 17mg o 18 . Usnąłem dopiero o 1 30.. Ale podsumowujac to jak nie ma objawów ww. To znaczy że raczej joha do bani
Strona 1 z 9
Dodaj odpowiedź