SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Z czego yohambine

Wysłana -
Witam Wszystkich. Z jakiej firmy polecacie yohe? Ja kiedyś miałem z palmas i lipna byla. Nie chce kolejny raz syfu kupić. Co sądzicie o nature pharm , testował ktoś? W wiekszosci ona i palmas jest dostępne. Dziekuje

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
wxn, primaforce, hades
Wysłana -
Kup pakowana w woreczek na alllledrogo 20 zł i na koniec redu ci wystarczy spokojnie, czysta HCl i sprawdzona . Mieszasz z wodą i strzykawka dozujesz

Zmieniony przez - monkey22 w dniu 2018-05-23 23:07:16
Wysłana -
Też szukałem info o Yoszce i najlepsza opinia cieszy się hades hegemony Yohimbine hcl 5.0 :)
Wysłana -
Po czym stwierdziłeś, że była lipna?
Wysłana -
Nie czułem działania. W kapsulkach byly rozne ilości proszku.
Wysłana -
nature pharm testowal ktos??
Wysłana -
Różne ilości proszku wynikać mogą z wypełniacza. Samej johimbiny jest tam tyle co nic. Jeżeli jednak np. po 10mg nie czułeś dreszczy, to rzeczywiście może coś nie tak. Z tego typu firmami może być różnie, to dotyczy to każdej. Najpewniejsza Primaforce.
Wysłana -
Dokładnie. J.w. po 10mg to już objawy powinny być. Pierwszy główny objaw przynajmniej u mnie to mega zimno,dreszcze , gęsia skórka a jak zacznę już ćwiczyć to nagle uderzenia ciepła , no i potem mega bezsenność:)
Wysłana -
Mam podobnie i nieszczególnie przepadam za tym uczuciem zimna, z uwagi na to, że lubię czuć gorąco w czasie wysiłku, a wtedy nawet w upale mam dreszcze. Jednak bezsenności nie mam.
Wysłana -
domer
Mam podobnie i nieszczególnie przepadam za tym uczuciem zimna, z uwagi na to, że lubię czuć gorąco w czasie wysiłku, a wtedy nawet w upale mam dreszcze. Jednak bezsenności nie mam.
z tym zimnem to też zauważyłem po sobie że im cieplejsze otoczenie tym efekt zimną większy. Zazwyczaj jak idę biegać i jest na polu pod 30 stopni to mega dreszcze a kilka razy miałem tak że mi się źle mówiło bo szczęka drgała jak po wyjściu z basenu zimnego . . Wczoraj dałem 17mg o 18 . Usnąłem dopiero o 1 30.. Ale podsumowujac to jak nie ma objawów ww. To znaczy że raczej joha do bani
Strona 1 z 9
Dodaj odpowiedź