SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Z Olimpem po zdrowie i nagrody-KODY I CENY str. 84, 128 i 263

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 552224

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1702 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26527
Cześć

Jest jakiś problem z kalkulatorem ?
Nie przelicza mi punktów z batonów (opakowań zbiorczych)
Zliczyć je ręcznie i podzielić przez 10 ?

Pozdrawiam
Zabrzanin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 4946 Wiek 6 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42640
Spróbuj na innej przeglądarce, lub wyczyść cache...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 208 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1149
Biniu
nie

jak zgloszisz punkty do Olimpa (po nagrody) i np zostanie Tobie 25 punktow bo zapomniales lub zbierasz na cos wiekszego znow
to mozesz owe 25 pkt wykorzystac przez 6 miesiecy od daty zgloszenia (czyli ponownie po doslaniu wiekszej ilosci punktow dodac do drugiej partii + 25 pkt)

mam nadzieje ze jasno

Tak, jasno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
zatem radosci z nagrod :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 215 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2580
Właśnie miewam problemy z kalkulatorem, czasem dodaje mi jakieś produkty z kosmosu, albo całkowicie kasuje połowę dodanych produktów. Na każdym komputerze dzieją się inne rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
najczesciej problem lezy w ciasteczkach - cookies albo jakis dodatkach do przegladarki - wiec w takich przypadkach warto zastosowac sie do porady podanej wyzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 50 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1868
A jak to jest ze shotami? mam kody z aakg i z l-carnityny... Ponadto mam też stary kod z opakowania zbiorczego z kre-alkalynu 900kaps i nie zabardzo wiem jak mogę go doliczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Wiek 55 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6543
Czy massacra 3 pojawi się w puli nagród?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2151
Czy kody z produktów zakupionych rok lub dwa lata temu liczą się w grze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
dowolnie dawno
jesli tylko masz na jednym kawalku kod kreskowy i hologram/kod 2d
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moro gasp - białe??

Następny temat

Dieta redukcyjna - stagnacja

WHEY premium