SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA - moje bardzo pozytywne doswiadczenia

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 23046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 321 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12731
Witajcie!

Czytam to forum od jakiegos czasu i dowiedzialem sie wielu mniej lub bardziej interesujacych rzeczy. Np. dzieki wam oszczedze kase na HMB i AMINO. :D HMB i tak bym nie kupil, bo nie wierze w cos, co "dziala" po 3mcach. A jak nie bede zadowolony po 6 puszkach to dostane zwrot jak za aktimel? :) Ale wracajac do tematu.

Mam 27 lat. Postanowilem sprobowac ZMA i zobaczyc jak na mnie zadziala. Biore je 2 tyg. z hakiem, 3 tabsy godzine przed snem (zgodnie z ulotka). nie pol godziny bo mozna dostac zgagi. :) Nie lacze z niczym biore same ZMA. Nie podam firmy, bo nie placa mi za to. Nastawialem sie na regeneracje, bo treningi dawaly mi w kosc (spadek sily po cyklu na krecie). Poza tym mialem powazne problemy z obudzeniem sie o 6 do pracy. Nie mam juz 18 lat. Po 20stce wstanie z lozka zawsze sprawialo mi klopot i do tego ten kac z nocy... Nie mowie o piciu. Jak ktos nie wie o czym mowie to znaczy, ze nie ma skonczonych 25 lat. :)

podziewalem sie lepszego snu, poprawy cery i wzrostu sily. A co dostalem?


Czas dzialania:

dzialanie natychmiastowe. niektorzy pisza o jakichs 2 tyg. na mnie zadzialalo natychmiast (czyli tej samej nocy) (pryszcze oczywiscie nie zeszly od razu. ;)

Efekty:

1) Najwazniejsze to SEN. GLEBOKI i NIEPRZERWANY. Sny sie nie zmienily zawsze je mialem. Ale nic mnie w nocy nie budzi.

2) LEPSZE SAMOPOCZUCIE. CZUJE SIE CODZIENNIE JAK MILION DOLCOW. to nie przesada. serio :) RANO BUDZE SIE WYSPANY. Wyspany tak jakbym mial znowu 18 lat. Wstaje i czuje sie SUPER. I to uczucie nie mija caly dzien. I to jest chyba najwazniejsza dla mnie cecha ZMA.

3) Poprawila mi sie cera. Od 2 tyg nie mam ani jednego syfa. Czasem wychodzily mi pojedyncze na plecach albo na twarzy. Szczegolnie jak jadlem odzywki. Teraz zupelnie NIC. syfy nie byly zadne wielkie, wiec nie wiem jak to dziala na innych. ja mialem mala pojedyncze od czasu do czasu. a teraz nie ma ich wogole.

Czego nie bylo?

Nie ma wzrostu sily. Fakt, ze wrzucam na sztange wiecej niz 2 tyg temu, ale ja zawsze zwiekszam obciazenie. Nie czuje po ZMA zadnego kopa jak po krecie. Po krecie sila idzie w gore i to ostro. Tutaj nic takiego nie ma.

Libido? Ochote na bzykanie, jak kazdy facet mam zawsze i wszedzie. Tego nie mozna zwiekszyc. :) Nie jestem w stanie powiedziec, czy cos sie zmienilo. Zreszta wcale na to nie liczylem. Chodzenie ze wzwodem caly dzien mogloby byc meczace. HYHYHY :D

Podniesiony testosteron? Mysle, ze tak. I mysle, ze oprocz snu to on ma glowny wplyw na samopoczucie, ktore jest SUPER. Ale podejrzewam, ze nie jest to wiecej jak to ktore stwierdzono w badaniach labolatyrjnych, czyli 10-30%. To za malo na wzrost sily. Ale wystarczy, zeby sie lepiej poczuc.


Dla kogo ZMA?

Mysle, ze dla kazdego na kogo dziala.
Dla kazdego kto chce rano budzic sie wyspany bez syfow od odrzywek bialkowych. (oczywiscie jesli syfy ma)

Dla mnie ZMA jest najwazniejszym z supli, zaraz po krecie z dextroza i wiaminach. oczywiscie witamin nie laczy sie z ZMA.


Moze to sie komus przyda. Masy zycze wszystkim. Tej czystej miesniowej.


Mateusz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
staranna wypowiedz - sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
u mnie jednak dosc znacznie intensyfikuje tzw. doznania senne
choc wiekszosc pozytywów u mnie takie jak u kolegi

bulu a mnie kiedy dasz soga ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
E fajny art . Nie obrazlił bym sie jak bys podał firme
SOG i tak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
dobry art
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
faktycznie, ciekawy post wrzucam soga
a dla autora - polece sprobować ZMA z ziółkami

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1126 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5124
Gratuluje

Sogacz oczywiście

Yakuza po co Ci firma jak teorytycznie każda firma robi takie samo ZMA jeżeli już się różnią(bo niektóre są identyczne tylko mają różne ceny) to tylko nieznacznie
Ale wiadomo że lepiej zawsze polegać na sprawdzonych firmach bo kto wie co inne sypią do tego cuda
Pozdrawiam
1

99% sukcesu to chęci... jeżeli je masz to witaj w klubie:]

>>pozdro<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 255 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2065
ZMa jest fajne
Chodz jak bym nie spodziewał sie po nim przyrostu siły ... zma jest bardziej na regeneracje na cere a i nie możne go porównywac do kreatyny.
anyway sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
sog poproawy sily nie ma co sie spodziewac po zma

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
teoretycznie mozna sie spodziewac
poprawia sie regeneracja,miesnie są bardziej wypoczęte,a co za tym idzie człowiek ma wiecej siły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
EGZAKLI

Damix
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybki metabolizm vs gainer

Następny temat

Promultin

WHEY premium