SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

ZMA??

Wysłana -
Witam mam problemy z regeneracją,myślałem żeby zakupić ZMA,tylko pytanie czy jest sens jeśli biorę witaminy Olimpu MultipeSport?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
co to znaczy problemy z regeneracja? powoedz cos wiecej
Wysłana -
Sens jest , tylko nie wiadomo czy w Twoim przypadku . Podaj więcej informacji o sobie
Wysłana -
ALe z jaką regeneracją, co źle sypiasz, czy cały czas czujesz obolałość mięśniową.
Wysłana -
na drugi dzień po treningu mam kiepskie samopoczucie, czuje się za.kazdym razem osłabiony i czuje że zaczyna mnie bracnjakas infekcja, obiad.miesniowa również występuje choć nie zawsze jest to bardzo bolesne i uciążliwe, ogólnie zle samopoczucie, jestem rozbity.do tego chodzę na kickbixing info tych treningach czuje się tak samo jak wyżej opisałem a po ostatnim treningu kickbixing i jakas infekcje i antybiotyk 8 dni,zma mi pomoże?
Wysłana -
Nie pomoże . Na początek warto przeanalizować swoje odzywianie i zrobić pakiet podstawowych badań
Wysłana -
to dla kogo jest przeznaczone zma? no a jak badania wyjdą ok to co dalej, gdzie szukać pomocy?
Wysłana -
i co masz na myśli pakiet podstawowych badań?
Wysłana -
Udaj się do swojego lekarza to będzie wiedział jakie badania Ci przepisać .
ZMA przeznaczony jest dla osób u których brakuje poszczególnych mineralow .
Wysłana -
Idę prywatnie dzisiaj to może mi podpowiedzą jakie powinienem zrobić. A skąd wiadomo że mi np nie brakuje tych minerałów?
Wysłana -
musialbys zliczyc to co dostarczasz w diecie na co dzien i zobaczyc jakie wartosci cynku i magnezu wyjda
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź