SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 267 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11444
przeciez to syzyfowa praca,a poza tym nie ma stałęgo jadlospisu na 7 dni tylko rotuje posiłakmi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
wystarczy orientacyjnie zliczyc jeden dzien,
wiaodmo latwiej jest kupic paczke suplementu i po sprawie, jednak do czegos one sluza i maja za zadanie uzupelnic nasz jadlospis, a nie byc jego substytutem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 267 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11444
Wyczytalem ze cynk wsytępuje w wieprzowinie,jajach,nabiale czyli te produkty które na codzień goszczą w mojej diecie więc z tym raczej nie ma problemu. Co jeśli badani wyjdą krwi wyją mi dobrze,gdzie mam szukac przyczyn problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
W diecie / treningu / regeneracji . Jednak nie wyprzedzaj faktów tylko czekaj na wyniki .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 267 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11444
Jutro będą wyniki,no ale właśnie regenracja jest dobra dieta wydaje m się że też a treningu nie robie jakoś bardzo hardkorowego,aktualnie (FBW),juz tracę nadzieję na normalne trenowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
byc moze jets to rowniez kwestia obecnego przesilenia pogodowego, osoby podatne dosc czesto maja problemy, gdy nastepuje zmiana aury na dworze

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 647 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24355
Może napisz o której chodzisz spać.. Ile śpisz godzin? To jest bardzo istotne. Ja jak idę spać o północy to potem jestem ledwo żywy. Natomiast jak udawało mi się chodzić spać o 22 to zupełnie inaczej zaczynałem nowy dzień. Jak się kładziesz spać to długo leżysz w łóżku? Czy zasypiasz raz dwa?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 267 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11444
Spie 8 godzin zawsze i biore preparat z melatonina kłąde sie o 23 wstaję chwilę po 7, naprawdę staram sę robic wszystko co się da ale samopoczucie jest kiepskie,moze to byc tez kwetstia słabej odporosci,nie wiem juz sam,jestem załamany.Myslę że to ni jest kwestia przesilenia bo zarówno jak było wtedy zimno na dworze też miałem ten sam problem


Zmieniony przez - Koles44 w dniu 2018-03-09 09:58:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
moze warto zbadac jednak hrmony, testa wolnego, prolaktyne, estradiol

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 267 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11444
Panowie odebralem badania i tak jak myślalem są idelane,ja serio zwariuje.moze naprawdę jakąs suplementację jeszce dołożyc,pomóżcie

Tomek myslisz ze konieczne są takie badania?


Zmieniony przez - Koles44 w dniu 2018-03-09 14:53:47
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomożecie? ;)

Następny temat

Kreatyna

WHEY premium