SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3154

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
No właśnie, jak z tym ZMA... Mam 17 lat wz. 180cm waga 108 kg... czytalem ze ZMA przed 20 rokiem zycia nie powinno sie brac, mam zakupione ZMA (optimum) łykam 2 tabletki na noc... wg was powinienem to 'szamac' ? i czy dawka jest dobra ?

-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470088
możesz szamać bez obaw

3kap w dni T
2 kap w NT
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
2 tabs dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
ok! dzieki wielkie za odpowiedzi

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
koledzy Ci dobrze napisali
a następnym razem kup apteczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
właśnie jakbyś mógł dokładnie napisać jaka różnica miedzy aptecznym a takim jakie posiadam ?

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1993 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29121
Apteczne ZMZ robisz samemu kupuja c wszystkie skladniki osobno
Vitaminium B Compositum Pliva
Zincas forte Farmapol
Magnesium Asparticum

i biezeszz 2, 1, 5
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
tyle to zdazylem w innych postach na temat ZMA wyczytac... ale mnie interesuje roznica, badz w dzialaniu, badz w czym kolwiek innym...

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
w moim odczuciu żadna
więc wybieram apteczne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 311 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2439
witajcie, moim zdaniem roznica jest zasadnicza. ZMA jest to kompozycja odpowiednich skladnikow w odpow. dawkach i nie jest powiedziane, ze wieksze beda skuteczniejsze (a moga miec zupelnie odmienne dzialanie). mam przyjaciela ktory ma klinike i zajmuje sie badaniami klinicz. lekow przed wprowadzeniem na rynek. stad moje dobrze poinformowane zrodlo.

Odwiedź mój sklep w Warszawie. Pasaż Stokłosy 11 - Metro Ursynów

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
Hubercie spójrz na to z tej strony
dopóki nie jest się zawodowcem /jak Ty/ nie ma różnicy czy łyka się drogie izolaty czy ostrowie
to samo z zma /można z powodzeniem łykać apteczne/
mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA a wapń

Następny temat

Wspomagacze Cena/Jakość

WHEY premium