SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZMA...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Apteczne Aptecznym, ale podejrzewam ze jakbym kupil wszystko oddzielnie to wyszloby mi drozej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
uwierz mi, że taniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
..dziwnie bym sie czul lykajac 21342 tabletek na noc. PS. Jaki czujny, nocna zmiana? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
wersja ekonomiczn to 4 tabsy w sumie /1 zincas forte i 3 filomagi/
ja nie śpię...
regeneruje się ćwicząc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1041 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11710
jakbyscie mi jeszce powiedzieli tak zebym wiedzial na przyszlosc ile kosztuje apteczne ZMA i co w jego sklad wchodzi z gory dzieki!!!

-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Gosc wyzej napisal. Kilkadziesiat zlotych.

"
Apteczne ZMZ robisz samemu kupuja c wszystkie skladniki osobno
Vitaminium B Compositum Pliva
Zincas forte Farmapol
Magnesium Asparticum

i biezeszz 2, 1, 5
"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
można też taniej
zincas forte + filomag b6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 872 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33000
no to dobra skoro tak przekonalem sie do tego ZMA tylko niewiem czy po takim stazu[2 miechy] bedzie ono potrzebne jem Maxivit naturella[zawieraca zen-szen, cynk, magnez, wit. B tez, itd.] jak to laczyc chcialbym suplementacje stala przeprowadzic ZMA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 474 Wiek 6 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 13073
A moim zdaniem jest ogromna roznica miedzy ZMA aptecznym a np. Olimpu. Stosowalem najpierw Olimpu potem apteczne i teraz znow wracam na Olimp ZMA. A co do ceny jak kupisz ta "najubozsza" wersje to zgadzam sie wychodzi taniej ale jak chcesz zaszalec to bez namyslu bralbym "firmowe ZMA" ...

Hej ARKA Gool !!!

www.arkowcy.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Ja i tak budze sie zawsze zj.ebany.. wiec w sumie to zma to mnie loto
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ZMA a wapń

Następny temat

Wspomagacze Cena/Jakość

WHEY premium