SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZDJĘCIA NASZEJ SZAMY vol 4 !!!

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3260087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
No to jedziemy dalej....







24

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Każdy trenujący i dbający o swoje zdrowie oraz sylwetkę zdaje sobie sprawę z tego, iż prawidłowe odżywianie jest kluczem do tego, jak wyglądamy i jak się czujemy. Dlatego tak bardzo należy przykładać uwagę nie tylko do ciężkich treningów, ale również do tego, aby odżywki odpowiednio nasz organizmu, dostarczając tyle kcal, jaki wyznaczyliśmy sobie cel.

W diecie, którą stosujemy podstawowym czynnikiem jej skuteczności, będzie odpowiednia ilość kcal, które podzielić należy na makroskładniki, takie jak:

- białka: https://www.sfd.pl/BIAŁKO,_jakie_wybrać_Z_czego_czerpać_-t1135440.html
- tłuszcze: https://www.sfd.pl/TŁUSZCZE,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135648.html
- węglowodany: https://www.sfd.pl/WĘGLOWODANY,_jakie_wybierać_Z_czego_czerpać_-t1135388.html

Pamiętać należy również o tym, że nie tylko ilości mają znaczenie. Ważna jest również jakość pożywienia i spożywanych przez nas źródłem składników odżywczych.

Poza tymi podstawami fajnie czasami zjeść coś pysznie wyglądającego. W takiej sytuacji od razu nabieramy apetytu i chęci do treningów. Dlatego też powstał ten temat. Zapraszamy do wklejania zdjęć swoich posiłków!




1

Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4448 Napisanych postów 35740 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 262813
Sadzone + razowy z wołowiną, pomidorami i szczypiorkiem









Jajka, mleko kokosowe, owies, WPC biała czekolada, banan + domowy mus jabłkowy





Frytki z pieca + wołowe burgery + jogurtowy sos czosnkowy






Zmieniony przez - K_PS w dniu 2015-04-26 21:21:40
8

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 736 Napisanych postów 9812 Wiek 22 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 328492
Makaron z łososiem i szpinakiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
dzisiejsza kolacja:


i prowiant na 12h roboty:

PZDR.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 618
Bywają dni, kiedy nawet nasze najukochańsze mięsko smakuje jak trociny A mózg mówi: daj słodkiego!!!

I oto jest! Budyń z wpc na wodzie czekolada-cappuccino z sosem WF carmel - jak dla mnie sklepowe gotowce mogą się schować i już nigdy nie wychodzić. Druga wersja: śmietankowo-ajerkoniakowy z syropem WF naleśnikowym.

Najlepsze jest to, że takie dwie szklanki to nie więcej niż 25 węgli (bez wliczonego białka)







Zmieniony przez - mamoooth w dniu 2015-04-26 23:14:07

"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Dawno mnie nie było tutaj, to pora coś zamieścić

Kanaperki z ostatnich dni. CIACH!






12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Zamykamy

4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poznałem ją wczoraj, szalona sztuka! :D Nie opierała się kiedy zdzierałem z niej odzienie i zacząłem nacierać rozmarynem, teraz rozkręca się w piekarniku :O




Nie ukrywam, że widelec i nóż stanowiły tylko dekorację podczas tej randki :D




Zmieniony przez - krystian.kaczanowicz w dniu 2015-04-27 11:16:03
21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 3587 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 47765








Zmieniony przez - MalyMati w dniu 2015-04-27 17:35:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1251
ryz szpinak i żeberko, czyli cos na ząb po treningu




Zmieniony przez - DużyMike w dniu 2015-04-27 17:51:31
6

Zacząć może każdy... Wytrwa najsilniejszy.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 618
krystian.kaczanowicz
Poznałem ją wczoraj, szalona sztuka! :D Nie opierała się kiedy zdzierałem z niej odzienie i zacząłem nacierać rozmarynem, teraz rozkręca się w piekarniku :O




Nie ukrywam, że widelec i nóż stanowiły tylko dekorację podczas tej randki :D




Zmieniony przez - krystian.kaczanowicz w dniu 2015-04-27 11:16:03



Teraz przynajmniej wiem jak skończę, jak ktoś znienacka zacznie mnie nacierać rozmarynem A tak już na serio to nadziwić się nie mogę, że niektórym się tyle mieści w brzuszkach
13

"Life isn't about finding yourself. Life is about creating yourself."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jeżynowe brownie

Następny temat

[Ciacho] Zielony sernik z truskawkami i cytryną

Wiecej