SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAWODY STRONG MAN WYCISKANIE WIELOKROTNE GŁUCHOWSKI BIOGENIX CHALANG TYCHY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 5608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
grzeg1211 co tak ostro, chcesz wystraszyć konkurentów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
wrecz zachecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 927 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14265
szykuje sie tez mega przeprawa paru zawodników bedzie startowac w partu konkurecjach bedzie sie działo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
No i działo się ???
Ktoś coś słyszał ktoś cos wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 691 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10132
No działo się w skrócie Wycwiel zrobiłem 204 powtórzenia ciężarem 40 kg ale szanowni sędziowie po namówię odjęli mi tyle by wygrał Grzesiek z 192 powtórzeniami xieArwm 37,5...nie wymaga to komentarza.bo jemu nie odjęto ani jednego powtórzenia a jak możecie sobie zobaczyć na filmiku zalaczonym między innymi na fb strony biogenix Challenge na samej klacie Grześ machał i tak naprawdę powinien mieć zaliczone kilka ostatnich powtórzeń skoro miały być pełne wyprostu a dobrze wiemy jakie wyprostu ma Grześ i porównajcie sobie to machanie a np jego ruchy podczas zmagań z ciężarem ciała gdzie każdy ruch był pełny i dokładnie to widać na filmie to samo dotyczy się martwych gdzie również nie robił pełnych wyprostowan co mi zarzucono niby
Ogólnie żałosne zachowanie sędziów Wolniak i spółka i o Panu Głuchowskim nie wspomnę...dodam tylko że obiecywanego kontraktu z firmy biogenix za ubiegłoroczny finał który wygrałem nie mam i nie będzie gdyż Pan Głuchowski płacze że nie ma pieniędzy a obiecywał i zwodził cały poprzedni rok nawet jeszcze po tym jak dostałem szansę wyjazdu na Arnold classic była obietnicą że mi to wyrówna....jak widać słowo mistrza nic nie znaczy.....szkoda gdyż ja czekałem spokojnie cały rok ale czas najwyższy by ludzie usłyszeli jak firma biogenix dba. Klientów napisze o tym starcie i o tym kontrakcie na moim fb i myślę że to byl mój ostatni start w tej szopce zwanej Głuchowski biogenix chalange


Zmieniony przez - jasonstatham 81 w dniu 2017-06-05 04:48:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 503 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 10255
Pierwsza trojka 63, 37 i 33 razy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Duża różnica pomiędzy pierwszym a drugim i trzecim miejscem. Grzegorz wyśrubował wynik.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7273 Napisanych postów 12480 Wiek 64 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87726
No powiało wielkim światem
Brawo za wynik!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zwalczanie dopingu w sporcie.

Następny temat

Zawody STRONGMAN o Puchar Burmistrza-28.05.2017 Rawa Mazowiecka

WHEY premium