SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAWODY SHOTOKAN

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3584

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
Dla zainteresowanych daje info że zostanie rozegrany turniej z cyklu "mazowiecka liga karate tradycyjnego" 22 września tj. w tą niedzielę 2002 w hali sportowej GOSiR w Piasecznie ul. Sikorskiego 20 (organizator KIME Piaseczno). Rejestracja zawodników w biurze zawodów (hala GOSiR) w godz. 9.30-10.30, eliminacje - 11.00 finały - 16.00.

w sumie całe te zawody to nic tam wielkiego ale sporo ciekawych ludzi i fajna zabawa.

"Karate ni sente nashi"-Gichin Funakoshi.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 495 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7630
I tu masz rację karateka. Wystarczy spojżeć na ceny treningów. Fakt, iż obiekt treningowy w Łodzi jest profesjonalny i instruktorzy też nieźli, ale na KT musi teraz być cię stać. Jedno tylko zastrzeżenie: Paweł K nie startuje w kumite


"Aby do czegoś dojść, trzeba wyruszyć w drogę"

"Nie wystarczy coś wiedzieć,
Trzeba umieć to zastosować,
Nie wystarczy chcieć, trzeba działać." (Goethe)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Karate tak napisał :w sumie całe te zawody to nic tam wielkiego ,-
no super i do tego temat jest Zawody shotokan .Słuchaj kolego z tego co jest mi wiadomo od kolegów z shotokan to jestecie ich odłamem i nie macie prawa uzywac nazwy shotokan.Poprostu jesteście karate tardycyjne w swoich założeniach opoiwadacie sie za pierowtnuymi założeniami twórcy karate funokasiego ,który był przeciwny wszelkiej rywalizacji sportowej i natabene przy rozpadzie zarzucaliscie to shotokan a teraz sami non stop organizaujecie jakies zawody sportowe typu np.mistrzostwa Galaktyki,więc o co tu chodzi.Do tego z tego co wiem tylko kluby Polskiego Związku Karate moga reprezentowac Polske w przypadku wejścia karate na olimpiade gdyz ten związek jest członkiem WKF , a Wasza światowa organizacja nie przystapiła do niego i do tego polskie karate tradycyjne sie podzieliło w wyniku waśni na Fudokan.Prosze o troszke wyjaśnien z pierwszej ręki
OSU

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Na zawody wpadne zobaczyć bo jestem z kyokushin ale thx. Karateka prosze powstrzymaj swoje gadki bo jak cię czytam to aż mnie nachodzi niechęć do karate. W ten sposób zniechęcasz ludzi.

There can be only one!

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
tanshin:masz racje.
pozatym to szczerze mówiąc niebardzo mam pojecie o tym co mowi karateka,i w sumie nie ma to dla mnie najniejszego znaczenia,lecz mimo to ciekawi mnie ta wypowiedź wiec jeśli ktoś ma na ten temat większą wiedze to bardzo bym prosił o jakąś ambitną wypowiedź.Mnie sie zawsze wydawał ze trenuje shotokan,ale jak ktos chce moze to sobie nazwac jak mu sie podoba,w sumie to tyle rzeczy mieszamy na treningach że czaeem to to nawet ne przypomina karate więc nazwaliśmy to "idiotus fikołkus",a ja nie trenuje w tym klubie co to organizuje zresztą nie trenuje w żadnym klubie.poprostu wiem ze takie zawody są więc powiedzialem o tym na forum jak ktoś będzie miał ochote to sobie weźmie w nich udział.jak nie to nie.

POZDRAWIAM!!!

"Karate ni sente nashi"-Gichin Funakoshi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie udawaj początkującego a kity nie wciskaj ,że nie wiesz co trenujesz shotokan.tradycyjne czy fudokan to odrembne szkoły !!!!
PS.może chodzisz na aerobic

prawdziwymi zwycięzcami są ci ,którzy wygrywają pojedynki dnia codziennego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
no może aerobk,kto wie?

pozatym wcale nie udaje początkującego bo i nie mam poco go udawac,szczególnie ze nim nie jestem.

"Karate ni sente nashi"-Gichin Funakoshi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 336 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3664
ignorujcie kolesia!!!


"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

"JEŻELI KTOŚ CIĘ ZACZEPIA, POPROŚ GO BY PRZESTAŁ. JEŻELI NIE PRZESTANIE ZNISZCZ GO!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Nie dajmy sie zwariowac róbmy swoje !!!!"-to cytat z twojego profilu Karateka)))))wiec wrzuc na luz nie czepiaj sie ludzi, majac takie doswiadczenie(od 82r.-zaczynalem rok wczesniej)moglbys sluzyc rada a nie robic dymy w stylu pana B.

"Żaden naród ani żaden człowiek nie mają monopolu na światło słoneczne.
Żaden system, szkoła czy doktryna nie mają monopolu na prawdę."

Pozdrawiam
Freestyler
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 231 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14469
Trenuje juz dlugo shotokan i nie slyszalem o zadnym fudokan!!!

TUPAC AMARU SHAKUR (16.06.1971 - 13.09.1996)
www.2paclegacy.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po kłótniach o kasę i prestiż p.Nishiyama ze swoimi organizacjami oddzielił się od Shotokanu i stworzył tzw. Karate Tradycyjne. Sermowało hasłami powrotu do korzeni, odejściem od sportu w stronę sztuki itp. Efekt jest taki, że sami robią zawody sportowe i kupę hałasu. Chociaż jeśli chodzi o wykonanie i interpretacje kata, można się od nich wiele nauczyć.
Parę lat temu nastąpiły kolejne kłótnie o kasę itd... Powstał praktycznie niczym nie różniący się od poprzedniego odłam Shotokanu pod nazwą Fudokan. Zarządza tym chyba Jorga, a w Polsce? Zdaje się, że Kwieciński.

Zanshin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7912
zanshin:dzieki za wyjasnienie.

"Karate ni sente nashi"-Gichin Funakoshi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o Wing Tsun Kuen

Następny temat

bjj

Wiecej