SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAPALENIE OKOSTNEJ KOŚCI PISZCZELOWEJ

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2002

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
Niestety zrobiło mi się zapalenie okostnej kości piszczelowej. Jakieś sprawdzone sposoby na leczenie we własnym zakresie poza zimnymi okładami?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jakie masz dokładnie objawy, od kiedy , jak zostało zdiagnozowane i przez kogo i w związku z tym jakie dostałaś zlecenia , postępowanie Twoje obecne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
trzy lata temu miałam dokładnie to samo. Wtedy było RTG, antybiotyk i krioterapia...teraz już nie mam czasu na lekarza i RTG ... ogólnie wiem, że mam to przez przeciążenie ... na pewno odpuszczam trochę obciążenie nóg treningami .... delikatne truchty tylko zostają /// na pewno maść chłodząca i okłady ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Byłem na szkoleniu w ostatnich dniach także sorki za opóźnienie

Znam trochę Twoją aktywność i przy takiej ilości biegania może być to tzw. 'shin splints'
rollujesz się , rozciągasz ?
chłodzenie , maść to tylko objawowe działanie dobrze jakbyś się wybrała na wizytę do fizjoterapeuty bądź osteopaty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
wszystko już robię ;) u fizjo też byłam zanim napisałam tutaj ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
To powinno być dobrze , kwestia obecnie zluzowania i poddania się terapii
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tejpy- jaka firma?

Wiecej