SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZANIM ZAPYTASZ O RADĘ W TYM DZIALE:

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 45165

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
WITAM WSZYSTKICH:
Mam mały komunikat dla wszystkich, którzy planują pisać w tym dziale swoje pytania. Aby ułatwić i przyspieszyć proces otrzymywania konkretnych i miarodajnych odpowiedzi należy poza swoim pytaniem podać następujące informacje:
1.Ile czasu już trenujesz-czy robisz to systematycznie-jeśli tak-to ile czasu. Jeśli nie-to opisz jakie odstępy i jakie okresy treningów?
2.Jak trenowałeś ostatnio:3-6 miesiecy-konkretny plan treningowy zawierający:
-rozkład tygodniowy treningów(z podziałem na grupy mięśniowe),
-ćwiczenia, serie, powtórzenia, procentowe cięzary, długość przerw pomiędzy seriami jaką stosowałeś,
-jakie efekty przyniósł ten trening-konkretnie:masa, tłuszczyk, rzeźba, wytrzymałość, siła, zmęczenie, spadek wagi, itd.???
3.Opisz konkretnie swoje cele-co chcesz osiągnąć: siłę, masę, wytrzymałość, rzeźbę...???
4.Podaj swoje możliwości czasowe i sprzętowe.
5.Podaj przeciwwskazania medyczne o ile takie są.

Jeśli napiszesz swój post z pytaniem/prośbą o radę wg takiego szablonu i do tego szczerze-zgodnie z faktami-to oczekuj szybkiej i sprawnej-wyczerpującej temat odpowiedzi
W przeciwnym wypadku będzie ona niepełna, towarzyszyć jej będzie fdługa wymiana zdań-kolejnych pytań, co w końcu :
-zniechęci odpowiadających do pomocy Tobie,
-wydłuży w nieskończonośc proces uzyskiwania poważnych odpowiedzi/rad.
POLECAM WYMIENIONY SZABLON/SCHEMAT-STOSUJCIE GO, A OTRZYMACIE SZYBKĄ ODPOWIEDŹ-POMOC W WASZYM KŁOPOCIE

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 655 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6970
Nie no co za typ z Ciebie :D To forum ma pomagać, a nie układać za Ciebie ćwiczenia itd. Masz tutaj pomocny link, pod nim znajdziesz cenne informacje, dzięki którym będziesz mógł sobie ułożyć plan sam, później będziesz mógł go wkleić wraz z ankietą i wtedy się go oceni, co najwyżej poprawi.

https://www.sfd.pl/ENCYKLOPEDIA_ZAAWANSOWANYCH_do_roku_2009-t501673.html

Powodzenia.

PS: Pisz w jednym poście, bo robisz syf !

Zmieniony przez - Sopel_90 w dniu 2011-01-23 13:49:40

Pierd*l system, lecz rób to stylowo.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 524 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2888
Michail Ty to rzeczywiscie masz glowe

cedant arma togae
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
Wspaniały miałeś pomysł na temat prioryretowy,ktory ułatwi odpowiedzi, gratulacje

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Już dawno miałem to zrobić,ale kurde-jak nie film to www.doping.pl ,albo jakieś zawody, albo żona ,albo...a mnie jest tylko jeden
Dodam jeszcze ten o przykładach plsanów treningowych-w którym podamy link dla Brutusa.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 263 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1814
mam powazne watpliwosci, czy ciebie jest tylko jedna sztuka... niezle sie musisz sprezac! POWODZENIA!

twist again!

-=TWIST AGAIN=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
a film ma tytuł "Michailów 2-óch"

BRUTUS

Zmieniony przez - brutus w dniu 2002-10-26 21:23:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Hehe-spoko-ja tam pojawiam się tylko chwilami-zamiast sztangi mam w ręku mikrofon

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
eee, to nie kupie , myślałem ze będziesz prezentował ćwiczenia, buuuuu

BRUTUS
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Spoko-ćwiczenie prezentują:
1-wielokrotny mistrz kraju świata i Europy w wyciskaniu na ławce w wagach 56,75,82kg Bartłomiej Radtke
2-Nie wymienię tytułów, bo zaśniecie w połowie-Jan ŁUKA-legenda polskiego 3-boju silowego.

Pozdrawiam wszystkich ambitnych
"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Moderator Działów:"Trening" & "Dla zupełnie zielonych" & "Z archiwum kulturystyki"

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy dobre jest laczenie kreatyny z amino-kwasami(dlaczego)., i co do tego mozna jeszcze dodac zeby szybciej rozwijala szie tkanka miesniowa.

napoleon4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 12783 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 104474
wow, ale walłeś tu pytanie, zapytaj w suplementacji
Wiem co to za sportowcy,ale poważnie myślałem ze Ty będziesz się tam pocił

BRUTUS
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening siłowy-Michaiła

Następny temat

10 sposobów na przyśpieszenie regeneracji

WHEY premium