SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ZAKLADAM KLUB ENDOMORFIKÓW

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33911

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
my endo mamy najbardziej prze***ane, wyobrazcie sobie ze jem juz tylko bialko ok 300 gram dziennie .sladowe ilosci wegli i tluszczu , ok 1500kcal dziennie , do tego johimbina thermal pro, eurothyx,nolwadex ,tribulus i g... nic nie chudne, a cwicze po 3 godz dziennie aerobik, mam sucha ,gruba skore, celulitis na tylku, najgorsze jest to ze najwiecej tluszzu mam na dupie udach, mam kobieca sylwetke, to nie sprawiedliwe a chcialem miec sylwetke jak arnold
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754697
Wszystkich zainteresowanych zapraszam do dalszej dyskusji w tym poscie.

https://www.sfd.pl/temat249062-strona156/ 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5025
masz choooooopie...kooooorwa zajooooooobistego pecha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 48014
a jak ja nie jestem edno to tez moge?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
ginoman widze atakuje...

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1529 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9814
Dobrze mowilem zeby zalozyc klub dla endogrubasów
Judasz wklej tutaj swoja diete i trening to zobaczymy co sie da zrobic.
K3ho trzeba sprawdzic w regulaminie czy mozesz dostapic zaszczytu bycia w tak szanowanym klubie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
nie dawajcie sie wkręcac temu oszołomowi w jego szopke

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
DIETA:
sniadanie:6 bialek jaj,200 gram chudego twarogu ,garsc otreb owsianych,thermal pro 2 kapsy,johimbina optimum 1 capsa,i 50 mg eurothyxu,6 gram kreatyny

obiad: 200 gram chudego twaroga i 100ml szejka bialkowego z woda

kolacja: kurczak i szejk bialkowy

podwieczorek: 200ml szejka bialkowego

5 litrów wody, animal pak,omega3 6 gram,acetosteron olimpu,400IUwit E, 1000mg C,nolwadex,aspargin

TRENING: 3 razy w tygodniu trening na silowni całego ciala po ok 3 godziny, super serie,serie ze zmniejszanym obciazeniem itp, bardzo intensywny,
+ codziennie 3 godziny aerobiku, biegi, sprint,steper
innymi slowy zapier..jak nikt z was, i co robie tak od paru lat i zmian nie widac prawie wcale, tkanka tluszcowa wynosi 18 % caly, czas, zalany jestem, obrzekniety, lekka ginekomastia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ginomen reaktywacja a tak wogóle to też mam taki typ budowy, "kobiecą" sylwetkę niedługo to zmienię będę walił teścia

Zmieniony przez - Seba81 w dniu 2006-04-21 11:51:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
też jestem endo raczej
ginuś, dawaj foto

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54
sluchaj i myslisz ze to cos ci da?ja kilka miesiecy temu tez waliłem omke 250 mg co tydzien przez miecha bo myslałem tak jak ty, ale co z tego ze podniosl mi sie z moich marnych naturalnych 3ng/ml do gornej granicy 8ng/ml(3-10ng/ml) jak spuchlem tylko jescze bardziej, leb mnie bolal,jak widac nietestosteron jest tu kluczem, chociaztak mogloby sie wydawac,zreszta w naszych organizmach test jest przemieniany w estrogen bardzo szybko, wiec ni eoplaca si brac tescia bez antyestrogenu, ba nawet lepiej wziasc sam antyestrogen, nawet hormony tarczycy mi niwiele pomogly , bo jak na zlosc stracilem wode z miesni a nei spod kory, mimo ze podchodze to tego problemu naukowo, robie rozn ebadania itp to powoli trace nadzieje, i napewno nie wierze w haslo ze jezeli czego smocno pragniesz, i ciezko na to pracujesz to to osiagniesz, najwieksa bzdura, ni edieta nie trening nawet ni ekoksy ale uwarunkowania genetyczne sa podstawa wszystkiego co sie dzieje w naszym zyciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
widzicie pewnie gdybym był ekto i fajnie wyglądał to bym też się naśmiewał z kolegi że ginomen ale chłopak ma racje bo mam bardzo podobne problemy do kolegi choć naprawde robie wszystko i nic. Qaz pewnhie to zrozumie że kolega mówi prawde choc dla niektórych jest to wręcz niemożliwe.

geny - podstawa to fakt ale kolega zapomniał o kilku rzeczach wpomnieć ze oprócz wygladu liczy sie wiele innych rzeczy , niż siłownia np. żona/dziewczyna , rodzina , przyjaciele , koledzy/koleżanki oraz jak będziesz zdrowo jadł i w naturalny sposób ćwiczyć to moze organizm nie podziekuje wyglądem ale POPROSTU ZDROWIEM

Zmieniony przez - Rothen w dniu 2006-04-21 12:12:36

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

3000kcal na CKD?

Następny temat

Redukcja czy masa - jaki objąć kierunek?

WHEY premium