SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Złamany obojczyk a powrót na siłownię

Wysłana -
Witam,
Chciałbym się zapytać po jakim czasie mógłbym wrócić so treningów na siłowni po złamanym obojczyku?
Złamania doznałem 23.11.2017 a 4.01.2018 zakończyłem leczenie. Obojczyk złamał się z przemieszczaniem lecz już zroznął się. Proszę o odpowiedź na moje pytanie...
Z góry dziekuje
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
To chyba lekarz tylko jest w stanie ocenić jak to się wszystko zrosło, treningi jakieś rehabilitacyjne pewnie można rozpocząć czy z niewielkim obciążeniem.
Wysłana -
pecio20

Złamania doznałem 23.11.2017 a 4.01.2018 zakończyłem leczenie.

zostało stwierdzone przez lekarza że wszystko już ok zarówno jeśli chodzi o zrost jak i funkcje ?
Wysłana -
Zrost kości obojczykowej juz jest... chociaz jak chciałem spróbować wycisnąć to odczułem ból i odłożyłem z powrotem ile moglby trwac proces w ktorym juz moglbym cwiczyc z duzym obciazenie?
Wysłana -
Jak są obecne dolegliwości bólowe mimo pełnego zrostu to oznacza że trzeba wybrać się do fizjoterapeuty na wizytę po przeprowadzeniu badania i terapii będzie mógł więcej powiedzieć na Twoje pytanie
Wysłana -
W piątek mam się udać do fizjoterapeuta i wszystko będzie juz wiadome
Wysłana -
Daj znać po wizycie jak sprawy wyglądają , powodzenia
Wysłana -
Jest po wizycie u fizjoterapeuty stwierdził na podstawie dokumentacji i i przeprowadzonego wywiadu na temat objawów jakie miałem ze to po prostu za wcześnie na treningi przede wszystkim na wyciskaniu sztangi gdyż moze to byc zbyt duze jeszcze obciążenie i niestabilne ćwiczenie dla obojczyka
Wysłana -
Badanie fizykalne podczas wizyty również zostało przeprowadzone , jakieś zalecenia ?
Wysłana -
No i s[rawa się wyjaśniła
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź