SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Złamany obojczyk

Wysłana -
Jestem poo dwóch sesjach z rehabilitantem po 90min (45min terapia manualna, 45min fizykoterapia).
Żałuję ze wcześniej nie poszedłem.
Wysłana -
Teraz nie ma już co się przejmować tylko skupić się na tym żeby stosować się do zaleceń i być dobrej myśli, powodzenia
Wysłana -
Czy przez cały czas w czasie gojenia się boli czy powinno przestać
Wysłana -
Ból w pewnej fazie może być natomiast później przy prawidłowym prowadzeniu nie powinieneś czuć dolegliwości bólowych w przypadku braku powikłań.
Wysłana -
No cóż... Witam. Jestem dwa miechy po złamaniu obojczyka lewego z przemieszczeniem. Pisze do Was bo siada mi już psycha. Miało być pięknie jest brzydko. Operejszyn nie było bo teoretycznie nie była konieczna do zrostu, zresztą nie nalegałem. I tu się zgadza, zrosło się. Tylko że: Jest tzw. "górka" która bardzo przeszkadza. Cały czas mam wrażenie że jest jakieś ciało obce pod ubraniem. Oczywiście wystaje. Ciuchy źle leżą. Zsuwają się na jedną stronę. Ramię jest wyraźnie krótsze. Odczuwa się to na ciuchach. Wszystko źle się układa. Lekarz twierdzi że jest to związane z noszeniem ósemki i rehabilitacjami wyprowadzi się łopatkę i inne mięska żeby to wszystko jakoś wyglądało. Jestem już po 10 spotkaniach z rehabilitantem i masażystą i przyznam że nie ma poprawy. Nie odczuwam bólu ale dyskomfort związany z tym przemieszczeniem. Bardzo proszę osoby i eksperta o jakieś informacje czy jest szansa że ciało w jakiś sposób dostosuje się do nowych warunków, czy zawsze będę odczuwał ten obojczyk?
Wysłana -
cd. Wacham się czy nie poddać się operacji, tylko tyle się tu naczytałem, że sam nie wiem co robić, tym bardziej że mineło już 2 miesiące. Bardzo proszę doświadczone osoby o jakąś rade. Dziękuje
Wysłana -
lukas_z_alabama
Bardzo proszę osoby i eksperta o jakieś informacje czy jest szansa że ciało w jakiś sposób dostosuje się do nowych warunków, czy zawsze będę odczuwał ten obojczyk?


niestety nie sposób tego stwierdzić bez przeprowadzenia badania klinicznego, masz osoby Cie prowadzące lekarz, rehabilitant , masażysta znają bezpośrednio Twój stan pracują z Tobą i ich musisz pytać o te kwestie
Wysłana -
Adela01
Szukam dobrej oferty rehabilitacyjnej, bo mój syn spadając w przedszkolu z huśtawki doznał złamania w łokciu, było to złamanie z przemieszczeniem, jest po operacji i trochę się martwię, podobno często występują powikłania, a różnie to wygląda z rehabilitacją przez NFZ.


Witaj,

Czytałem, że już ktoś wspominał o Orthos w Komorowicach. Ja mogę to potwierdzić z praktyki. Moja córka miała również wypadek na placu zabaw i generalnie historia po diagnozie, zabiegu, komplikacjach ciągnęła się w nieskończoność. Z polecenie znajomego lekarza wybraliśmy się na rehabilitacje - 14 dniowy turnus - właśnie w Komorowicach. Kompletna i profesjonalna opieka. Jak zazwyczaj lubię się przyczepiać to w tym przypadku nie miałem do czego. Wcześniejsze rehabilitacje nie odnosiły skutków jakby ktoś pytał.. W przyszłym miesiącu ja osobiście będę się u nich "składać" bo przekonałem się, że warto.
Wysłana -
Trafić na odpowiedniego specjalistę podczas leczenia (i tyczy się to wszystkich lekarz, fizjoterapeuta , diagnosta czasem psycholog czy dietetyk) to bardzo ważna kwestia
Strona 79 z 79
Dodaj odpowiedź