SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Złamanie nadkłykcia przyśrodkowego kości ramiennej lewej z przemieszczeniem POMOCY

temat działu:

Zdrowie i Uroda

Ilość wyświetleń tematu: 6903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437
Witam dn. 13,10,09r. zdarzył mi się niefortunny wypadek w szkole a mianowicie z kolegą urządzaliśmy sobie takie wrestlingi ;] i jakoś tak wyszło że na materacu upadłem na rękę i poczułem drętwy ból.
przyjechała po mnie karetka zabrali do szpitala a na następny dzień już czekała mnie operacja. Mianowicie Repozycja otwarta, stabilizacja drutami krischnera. Opatrunek gipsowy od 14,10 do 28,10 a później od 28,10 do 20,11 założyli mi cały pełny gips. 23,11 operacyjne usuniecie zespolenia. cały czas podawali mi ketonal i znieczulenia. pobyt w szpitalu od 13,10 do 16,10 później od 23,11 do 24,11. Następnie rehabilitacja 10 zabiegów. teraz jestem po rehabilitacji mam ograniczony ruch nie mogę złapać barku ani do końca ręki nie wyprostuje przy każdym gwałtowniejszym ruchu czuję dość duży ból i niestety nie mogę przez to wykonywać różnych prac. Do tego dochodzi małe mrowienie na dłoni w okolicy małego palca i pozostała mi taka brzydka blizna od wew. strony na 9 szwów
z RTG wyszło: oderwanie nadkłykcia przyśrodkowego kości ramiennej lewej z przemieszczeniem do szpary stawowej.

Tu są zdjęcia z RTG po zespoleniu:
http://img697.yfrog.com/img697/8531/dscf3419l.jpg
http://img697.yfrog.com/img697/7978/dscf3420n.jpg

w związku z tym chciałbym żeby osoba która miała takie samo lub podobne złamanie o udzielenie sie jak to potem dalej jest czy można ćwiczyć na siłownie po jakim czasie czy to w przyszłości nie przeszkadza.
za niedługo mam komisje z PZU byłem ubezpieczony w szkole płaciłem na rok 33zł i jak waszym zdaniem zbiorę kokosy po tym czy nie bardzo?

Masa Nie Śpi, Masa Rośnie :D

Masa Rządzi, Masa Radzi, Masa Nigdy Cię Nie Zdradzi ;]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1740
nie bardzo... orzekną Ci np 3% utraty zdrowia i dostaniesz taką część kwoty na którą byłeś ubezieczony, czyli np 40 000 zł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1740
tzn 3% z 40 000 zł = 1200zł to chyba raczej górna granica. Możliwe, że będzie mniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437
No a np kolega za złamanie kosci promieniowej dostał 6% i wyjął ok 560zł i nie miał nic robione tylko od razu w gips na 2-3 miesiace z tego co wiem a ubezpieczenie podobne mamy też ze szkoły to chyba takie samo.
1

Masa Nie Śpi, Masa Rośnie :D

Masa Rządzi, Masa Radzi, Masa Nigdy Cię Nie Zdradzi ;]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 72 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 437
No Dostałem 12% za tego typu złamanie czyli 1,200zł czyli byłem na 10,000 zł ubezpieczony...

Masa Nie Śpi, Masa Rośnie :D

Masa Rządzi, Masa Radzi, Masa Nigdy Cię Nie Zdradzi ;]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zachować Dobrą Pamieć

Następny temat

Witaminy i minerały a posiłki

WHEY premium